Współpraca

[Strona w budowie – zapraszamy wkrótce!]

Redakcja portalu Riddim.pl zaprasza do współpracy przy tworzeniu jednego z najbardziej aktywnych portali muzycznych promujących szeroko pojętą kulturę jamajską w Polsce! Lubisz pisać i chcesz dzielić się swoją wiedzą na temat muzyki – dołącz do nas!

Riddim.pl to działający od 2012 roku portal promujący muzykę i kulturę alternatywną. Znajdziecie tu Państwo najnowsze teledyski, recenzje albumów i singli, newsy o artystach, darmową muzykę, zapowiedzi płyt, festiwali oraz imprez.

Aktualnie poszukujemy osób do działów recenzje i teksty. Mile widziani będą też fotografowie posiadający własny sprzęt oraz doświadczenie w fotografii koncertowej i wydarzeń.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia w redakcji oraz rozwinięcie umiejętności pisarskich;
  • możliwość kontaktu z artystami i ludźmi tworzącymi scenę;
  • wsparcie techniczne (i duchowe ;));
  • przyjazną atmosferę w redakcji 🙂

Od kandydatów oczekujemy:

  • przede wszystkim CHĘCI do rozwijania własnych umiejętności, lekkiego pióra, otwartego umysłu oraz zainteresowania szeroko pojętą muzyką i kulturą;

Mile widziane będą osoby z doświadczeniem redakcyjno-dziennikarskim, blogerzy oraz wolni strzelcy. Jeśli czujesz, że sprawdzisz się jako redaktor lub zwyczajnie chciałbyś spróbować swoich sił, skontaktuj się z nami. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty współpracy.