Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Zjednoczenie Soundsystem z klipem do singla „International”

Zjednoczenie Soundsystem z klipem do singla „International”

Zjednoczenie Soundsystem z klipem do singla „International”

W dniu premiery albumu „Inity”, Zjednoczenie Soundsystem zaprasza do obejrzenia teledysku do kolejnego singla promującego wydaną właśnie płytę!

„International” to piosenka ponad podziałami narodowościowymi, rasowymi i wszelkimi innymi. Diego nawija po francusku, a Pablo po włosku i „ogólnosłowiańsku”. Dla wszystkich przyjaciół we wszystkich częściach świata. Autorem bitu do utworu „International” jest Matis (CentrumStrona), za brzmienie całości odpowiada Olo Mothashipp. Produkcją klipu zajęła się grupa WALBUD Produkcja.

Już dzisiaj w warszawskiej Hydrozagadce odbędzie się premiera klubowa płyty „Inity”. Oprócz Zjednoczenia, na scenie pojawią się goście, którzy mają swój wkład w brzmienie albumu: Damian Syjonfam, Jam Vibez Sound, Medik (Ictus Sound), Mic Liper (Roots Melody Sound System), Szprancyl (Badd Dutty Sound), Kudłacz oraz gość specjalny, Reggaenerator.

W trakcie imprezy działać będzie sklep z płytami, w którym będzie można nabyć zarówno nowe wydawnictwo Zjednoczenia, jak i pozostałe albumy wydane w Karrot Kommando. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia: https://www.facebook.com/events/597064337106154/

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top