Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Zjednoczenie Sound System z albumem „Inity”

Zjednoczenie Sound System z albumem „Inity”

Zjednoczenie Sound System z albumem „Inity”

Mimo, że koniec roku to dla wielu czas podsumowań, Karrot Kommando nie zamierza skupiać się jeszcze na tym co było. Z wielką energią natomiast, planuje kolejny rok wydawniczy, który już w połowie stycznia rozpocznie premierą nowego albumu warszawskiego kolektywu Zjednoczenie Sound System, „Inity”.

Zjednoczenie sound to raggamuffinowy skład, obecny na polskiej scenie od 2001 roku. W obecnym kształcie składają się na niego selecta Krzak oraz nawijacze – legenda polskiej sceny reggae, Pablopavo i przedstawiciel młodej krwi, Diego. Mniej aktywnymi obecnie członkami ekipy, którzy przez wiele lat stanowili jej oblicze, są Reggaenerator i Lady Manana.

Zapowiadana na styczeń płyta „Inity” to 15 utworów o charakterze słowno-muzycznym. Promuje ją piosenka „Dom”, do której nakręcony został teledysk. Za jego produkcję odpowiada Ada Kornecka.

Na albumie „Inity” – oprócz nawijaczy związanych ze Zjednoczeniem – usłyszeć będzie można wielu znamienitych gości. Pośród nich znajdują się: King General, Damian SyjonFam, Kudłacz (Sensithief), Mic Liper (Roots Melody Sound System), Medik (Ictus sound), Daddy Bozo (Jam Vibez) i Szprancyl (Badd Dutty Sound), a także – w nietypowej roli – znawca kultury jamajskiej, Jacek Krzypkowski.

Warto wspomnieć również o riddimach na płytę, które wyprodukowali następujący producenci: Bunny ‚Striker’ Lee, Dreadsquad, Dougie Conscious (Conscious Sounds), Riddim Tuffa, Olo Mothashipp, Praczas, Crackoffsky, KGS, Matis (Centrum Strona) oraz przez tercet Pablopavo&Dubbist&EmillyJones. Za całość brzmienia albumu „Inity” odpowiada Olo Mothashipp. Okładkę płyty zaprojektował Piotr Gajewski.

Już dzisiaj zapraszamy także na warszawską premierę klubową „Inity”! Wyjątkowo bogata w gości, soundsystemowa sesja promująca nowy album, odbędzie się 16 stycznia w klubie Hydrozagadka. W dalszej kolejności Zjednoczenie odwiedzi następujące miasta:

  • 16.01 Pt. Warszawa, Hydrozagadka + goście
  • 17.01 So. Łódź, DOM
  • 24.01 So. Toruń, NRD
  • 30.01 Pt. Katowice, Prokultura
  • 31.01 So. Kraków, Piękny Pies
  • 07.02 So. Bydgoszcz, Wiatrakowa
  • 13.02 Pt. Szczecin, Alter Ego
  • 14.02 So. Słupsk, Dom Ówka

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top