Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Zagrycha ze STFORKAMI & BURDEL z OSS Produkcja + goście: DJ KRZAKU oraz KASZA & BRZOS (Szfagry)

Zagrycha ze STFORKAMI & BURDEL z OSS Produkcja + goście: DJ KRZAKU oraz KASZA & BRZOS (Szfagry)

Zagrycha ze STFORKAMI & BURDEL z OSS Produkcja + goście: DJ KRZAKU oraz KASZA & BRZOS (Szfagry)

Hoł hoł hooł !!! Marry Party Time inna Stforky Basspęd !!! Cała Stforky Familia, życzy Wam zawsze pozytywnej wibracji i energii, oraz wysokiej zielonej naturalnej „choinki” & zawsze uśmiechniętych buziek ;)

Zaraz po świętach, tj. 27 grudnia w sobotę Kazamata Wschodnia Bastionu I stanie się miejscem, gdzie narodzi się balanga, przesiąknięta popeliną, przerywana różnymi odgłosami ze stajenki – DJki oraz mikrofonowych króli. Tej nocy będziecie światkami czystej tragedii reggae – dancehallowo – rapowej wixy, takiej której wszyscy święci się nie powstydzą.

Przed Świąteczną Balangą, odbędzie się Zamoyska Premiera Skate Video od Panów z OSS Produkcja pot tytułem: „BURDEL” !!! Film jest owocem dwuletnich nagrywek z najróżniejszych zakamarków polskich ulic. Projekcji towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Daniela Sombera, który udokumentował kilka momentów podczas powstawania filmu.

Start filmu od godz.21:30

A zaszczepiać Muzyką Będą:

ANDRZEJ STRYCHARCZUK- DJ KRZAKU
Pochodzi z Włodawy nad Bugiem obecnie rezydent w Warszawie.Profesjonalnie zajmuje się muzyką od 15stu lat czyli od momentu wstąpienia do zespołu: JACEK KLEYFF i ORKIESTRA NA ZDROWIE, gdzie przez cztery lata grał na bębnach, instrumentach perkusyjnych, przeszkadzajkach i automacie perkusyjnym. Razem z nimi koncertował na wielu ogólnopolskich festiwalach m.in. Woodstock ’99 i 2000 oraz Afrika is hungry 1999, 2000 i 2001.

7.III.2001 roku rozpoczął granie cyklicznych środowych imprez REGGAE FAZA (granych do dziś). Współpracował też wówczas z zespołami SADUBA i MAGARA gdzie poznał PABLOPAVO-Paweł Sołtys.

Wspólnie w tym samym roku założyli ZJEDNOCZENIE SOUND SYSTEM, jeden z pierwszych w Polsce sound systemów z żywym nawijaczem. Następnie występowali we trójkę z MC MANIANA-Marianna Dąbkowska, którą później zastąpił MR REGGAENERATOR-Krzysztof Fląt (razem z Pablopavo udzielają się wokalnie w VAVAMUFFIN). Razem grają imprezy taneczne według Jamajskiej receptury (Selektor+2xDJ[mc]), prezentując stare i nowoczesne rytmy wyspiarskie wraz z żywymi wokalami.

DJ KRZAKU (solo oraz ze Zjednoczeniem) grał przed takimi światowymi gwiazdami jak m.in.: Zion Train, Mad Professor, Dub Syndicate, Eek-A-mouse, Lee „Scratch” Perry, Julian Marley, Dreadzone, Jah Free, Vibronics, Freestylers, Head Jam, Twilight Dub Circus, Shaanti, TransGlobal UnderGround, Asian DUB Foundation, Fun-Da-Mental, David Rodigan, Kingstone Sound System, BassRunner Sound, Sin Sospechas, Dub Pistols, Lord Kossity, Dubdadda, Garry James, Germaican Scout. Na swoim koncie ma też występy ze wszystkimi znaczącymi sound systemami i zespołami krajowymi w większości polskich miast. Jak sam twierdzi uwielbia puszczać nowinki nawiązujące do brzmień karaibskich i mixować je na różne sposoby. Występy Selekty Krzaka to podróż w nieznane, zaczynając swój set od dancehallu, potrafi skończyć na klasycznym latino albo jednej z mutacji muzyki house. Krzak to typowe zwierze karnawału, zwolennicy dynamicznego penetrowania parkietu będą ukontentowani jego występem.

linki:
https://www.facebook.com/dj.krzaku
https://soundcloud.com/inity

Kasza – w 1998roku przespałem się z muzyką, Początkowo jako B-Boy, w 2000r chwyciłem po raz pierwszy za majka.. i tak sypiam z nią do dziś, ale nie myślcie o niej źle to dobra kobieta!. W składzie CeKaGie zgraliśmy trzy albumy pierwszy w 2001 drugi 2004, a trzeci w 2007. Jako solowy artysta wydałem 3 solówki i właśnie pracuje nad nową którą mam nadzieje wypuszczę w tym roku. Na koncie mam też parę mixtape`ów solowych, jeden z raperami z Lublina pod tytułem Drzewo.mi.KaSZa, oraz dwa pod szyldem WioThePrym z eLJotem i Jarrem. Obecnie założyłem studio nagraniowe Ubojnia Records w swoim rodzinnym mieście, powoli przymierzamy się do otwarcia wytwórni. Jak będzie zobaczymy :)
https://www.facebook.com/kaszakaszynski

Brzos – Reprezentant Ubojnia Records. Współtwórca składu SZWAGRY oraz formacji Projekt X. Dziewiętnastoletni raper ze wschodniej Polski (Włodawa). Tworzy aktywnie od 2003. Na swoim koncie ma kilka mixtape’ów, ponadto na przestrzeni lat zagrał wiele solowych koncertów przed zróżnicowaną publiką. Czynnie współpracuje z wieloma flagowymi artystami polskiej sceny Rap. Obecnie pracuje nad solowym albumem, solowym mixtape oraz dwoma kolaboracyjnymi wydawnictwami.

https://www.facebook.com/BRZOS

Yabcok /Pon Di East Sound/ Stforky Soldier

Podsumowanie najciekawszych utworów Reggae i Dancechall w 2014r.
oraz specjalny świąteczny seta i parę muzycznych prezentów zostawionych przez Św, Mikołaja, w końcu renifer też człowiek !
https://www.facebook.com/yabcok.one.selectah

Dj RFG (edycja R.ani F.szystkim G.łowy) zakraplana wódeczką, popijana piwkiem.

27. grudnia, 2014 r.
Kazamata Wschodnia Bastionu I
ul. Okopowa (za kościołem Redemptorystów), Zamość
Start: 21:07

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/734977129928733/

wjazd: do godz. 21:30 – 5 pln /po 21:30 – 10 pln

Oczywiście nie zabraknie Stforkowych Vlepeczek ;)
https://www.facebook.com/pages/Stforky/155763887789958

Zamiast karpia w kieszeni i wędzonej szynki weźcie ze sobą swoich przyjaciół i dobry humor :)

ST4KY Crew,
One Loaf All Positive madd People !!!

Będzie jeszcze gorzej niż zwykle !!!
Zapraszamy !!!

Do zrobaczenia !!! :v

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top