Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Winter Bounce #3: Dancehall Party & Contest, Splendid Sound & Dj Chmielix

Winter Bounce #3: Dancehall Party & Contest, Splendid Sound & Dj Chmielix

Winter Bounce #3: Dancehall Party & Contest, Splendid Sound & Dj Chmielix

Chcesz przeżyć karnawałową imprezę w upalnym karaibskim klimacie? Już 10 stycznia trzecia edycja jedynego w swoim rodzaju Winter Bounce, czyli najgorętszej biby tej zimy! Serce Torunia, innymi słowy Klub NRD, opanuje taneczna i muzyczna śmietanka polskiej sceny dancehall. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty z jurorami w BANG BANG Studio, contest z oryginalnymi rundami (dancehall solo i dancehall queen), ciekawe nagrody dla tancerzy i publiczności oraz co najważniejsze niezniszczalnych selektorów, którzy zapewnią nam gruby after do białego rana. Tej nocy atmosferę podgrzewają jamajskie słońce i polskie trunki… o tej imprezie będzie długo głośno!

********************************************************
10.01.2015 (sobota) Toruń, Klub NRD ul Browarna 6,
Start: 21:00, Tax: 10pln
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/891216044244101/
********************************************************

BIBĘ ZAGRAJĄ:
Splendid sound
CHMIELIX

CONTEST SĘDZIUJĄ
Agata Rzepka
Agnieszka Bialon
Aga Morko

********************************************************
15:00 – 18:00 >> warsztaty z jurorami w Bang Bang Studio
20:00 >> rejestracja uczestników contestu (klub NRD)
21:00 >> oficjalne rozpoczęcie imprezy i zawodów
AFTER PARTY

*********************************************************
Zapisy prosimy kierować na maila: winterbounce@gmail.com
Tytuł maila CONTEST. W treści wpisujemy imię, nazwisko, kategorie, a w załączniku jakiś dobry numer lub zdjęcie z wakacji :D
Wpisowe na miejscu, 15pln jedna kategoria, 20pln dwie. Oczywiście uczestnicy contestu mają darmowy wjazd na imprezę.
*********************************************************

CONTEST:
1. Runda – Bogle Tribute (max 1 min)
20 stycznia przypada 10 rocznica śmierci ojca dancehallu – legendarnego Mr. Wacky. Bazując na jego nieśmiertelnych krokach oddajmy mu szacunek prezentując w swoim tańcu idee, które stworzył. Rundę przechodzą wszyscy.

2. Runda – Winter Bounce Hot Freestyle (max 1min)
Poprzez taniec rozgrzewamy imprezę, obowiązuje całkowita dowolność interpretacji, liczymy na kreatywne pomysły. Selektorzy zadbają o najgorętsze tjuny z 2014.

3. Runda – Xpress Yuhself (max 1,5 min)
Pokaż to co w dancehallu kochasz najbardziej, pokaż nam siebie. Zrób show o którym marzysz. Muzykę w formacie mp3 przekazujemy organizatorom przy rejestracji, najlepiej na pendrivie lub na maila ze zgłoszeniem. Szansę na prezentacje dostaną tancerze, którzy zrobili największe wrażenie w rundach 1 i 2.

4. Runda Dancehall Party
Wybrana 5 prezentuje się do najpopularniejszych DANCE tjunow z 2014. Tancerze jednocześnie zajmują centralną cześć klubu, jak na imprezie tańczą do granych przez selektora tjunow, chcąc zdominować parkiet i przykuć uwagę publiczności.

5. Runda – Clash „Krok za Krok”
Dwoje wybranych tancerzy prezentuje się na parkiecie na zmianę, wyjścia powinny być krótkie, tjuny najcięższego kalibru, 3 starcia na zdecydowanie odmiennych polach dancehallowej bitwy. Wygra ten, który zdominuje parkiet, porwie za sobą publiczność i jury.

DANCEHALL QUENN
Pokaż, że jesteś królową dancehallu. (1-2 min)
Czekamy na show, który będzie kwintesencją dancehallowej kobiecości.
Wpraw publikę w osłupienie, zrób to po swojemu!

**********************************************************
NAGRODY

1 miejsce solo – 200zł + nagrody rzeczowe od Mr. Gugu & Miss Go + zniżka 10% na zimową edycję Tr888 in Jamaica + piękna nagroda od Róża Maluje + upominki od Unikatowe Bonga, Grinder Karty i rodzinki Kniferz Crew
2 miejsce solo – nagrody rzeczowe od Mr. Gugu & Miss Go + piękna nagroda od Róża Maluje + upominki od Unikatowe Bonga, Grinder Karty i rodzinki Kniferz Crew

1 miejsce Dancehall Queen – 100zł + nagrody rzeczowe od Mr. Gugu & Miss Go + piękna nagroda od Róża Maluje + upominki od Unikatowe Bonga, Grinder Karty i rodzinki Kniferz Crew

Dla publiczności również mamy superanckie gadżety więc wpadajcie jak najliczniej :)

**********************************************************
JURY:

Jak co roku w jurorskich tronach zasiądzie taneczna czołówka polskiej sceny dancehall. Tym razem mamy do czynienia z istną Drużyną A ;)

Agata Rzepka – zwyciężczyni dwóch poprzednich edycji naszego contestu. Mimo młodego wieku, ma jeden z dłuższych staży w środowisku, sporo wygranych i sędziowanych imprez. Z sukcesami reprezentuje Polskę na eventach zagranicznych, podczas ostatniej wizyty na Jamajce wygrała Best Ovaseaz Dancehall Dancer Tr888 in Jamaica! Reprezentantka poznańskiej ekipy SoFresh.

Agnieszka Białoń – w dwóch słowach o Agnieszce… kobieta guma.Toruńskiej publiczności zapadła w pamięć jako zjawiskowa zwyciężczyni dwóch kategorii naszego contestu, Slow Wine i Dancehall Queen. Na swoim koncie ma sporo tanecznych sukcesów, reprezentowała Polskę za International Dancehall Queen Contest na Jamajce! Jawi się też jako nowa gwiazda Twerk’u.

Aga Morko – pojawiła się z hukiem na polskiej scenie dancehallowej. Zwyciężczyni wielu contestów, ostatnim dużym sukcesem jest wygrana eliminacji do międzynarodowego konkursu Dancehall International 2015 w Moskwie! Ceniona za swoje umiejętności prowadzi warsztaty w całej Polsce i coraz częściej zagranicą. Założycielka warszawskiej ekipy Bare Badness.

Jeżeli macie pytania, piszcie na fb do Mal Wina i Maciej Jelo Jeleniewski

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top