Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Toruńska formacja CT-Tones z debiutanckim krążkiem! [promomix]

Toruńska formacja CT-Tones z debiutanckim krążkiem! [promomix]

Toruńska formacja CT-Tones z debiutanckim krążkiem! [promomix]

Każdy utwór zespołu to ogromna dawka żywych, melodyjnych i wpadających w ucho dźwięków, których brakuje na polskiej scenie. CT-Tones ma na swoim koncie dziesiątki koncertów. Zarówno tych mniejszych – klubowych, jak i większych – na plenerowych scenach, obok wielu znanych i cenionych grup. (m.in.: The Offenders, Les Ejectes, Dr. Ring Ding). Zespół miał również okazję dwukrotnie gościć na największym polskim festiwalu muzyki reggae w Ostródzie. Na albumie znalazło się 11 kompozycji zespołu, brzmieniowo materiał utrzymuje surowy charakter rodem z Jamajki z końcówki lat 60-tych ubiegłego wieku. Takiej muzyki nie gra u nas prawie nikt!

CT-Tones to toruński zespół który z dużym zaangażowaniem próbuje swoich sił na polskiej scenie, zarażając publiczność energią Early Reggae i Ska. Każdy kawałek to ogromna dawka żywych, melodyjnych i wpadających w ucho dźwięków, których brakuje na polskiej scenie. CT-Tones ma na swoim koncie dziesiątki koncertów. Zarówno tych mniejszych – klubowych, jak i większych – na plenerowych scenach, obok wielu znanych i cenionych grup. (m.in.: The Offenders, Les Ejectes, Dr. Ring Ding). Zespół miał również okazję dwukrotnie gościć na największym polskim festiwalu muzyki reggae w Ostródzie. Na albumie znalazło się 11 kompozycji zespołu, brzmieniowo materiał utrzymuje surowy charakter rodem z Jamajki z końcówki lat 60-tych ubiegłego wieku.

Album dostępny jest już za pośrednictwem sklepu internetowego wytwórni ZIMA Records: http://www.sklep.zima.slask.pl/1716-ct-tones-ct-tones.html

Tracklista:

1. Rudeboy
2. Mr. Black
3. My lover
4. Sweet Jamajca
5. Let s go!
6. I ll be on my way
7. I ve got you babe
8. Skinhead you like
9. Tell me
10. Wanted man
11. Hit my soul

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top