Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Tisztelet spotyka Sensithief w Parking Bar

Tisztelet spotyka Sensithief w Parking Bar

Tisztelet spotyka Sensithief w Parking Bar

1 listopada spotkamy się w Parking Bar, żeby popykać reggae, dancehall i inne historie. Impreza 1 listopada sugerować może zadumę i refleksyjny jej charakter albo wręcz przeciwnie – halloween i przebieranie się. My idziemy trzecią drogą: po prostu mamy zamiar pograć dobre numery i sprawić, że będziecie tańczyć i się dobrze bawić. Skład imprezy gwarantuje, że tego wieczora w Parkingu znajdzie coś dla siebie miłośnik prawie każdej „szufladki” w muzyce jamajskiej.

Jako Tisztelet Sound występujemy w roli gospodarza i „rozgrywającego”. Towarzyszyć będzie nam ekipa Sensithief (lubelska, światowa!), młoda krew, clashowe zwierzęta i królowie dynamicznego rozwoju wydarzeń.

SENSITHIEF
Wulkan zajawki wybuchł w 2007 roku. Hopkins puścił swojemu kuzynowi Kudłaczowi riddim, ten drugi mocno się zajarał i dalej już poszło. Pierwsze teksty, nagrywki, później imprezy na których jako selektor występował brat cioteczny Hopkinsa i kuzyn Kudłacza – Guk. Z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalni w rejonie lubelszczyzny nabierali szlifów i ogłady. W 2010 roku do składu dołącza Margos. Dzięki solidnym koncertom Kudłacza i Hopkinsa w połączeniu z energicznym miksem najbardziej tanecznych numerów dancehall Guka jako selektora i Margosa jako MC, Sensithief Sound zapada w pamięć wielu osobom, które uczestniczyły w ich imprezach. W 2014 do Sensithief dołącza jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych selektorów w kraju – Ihaman. Na przestrzeni lat zdołali zagrać w każdym większym i mniejszym mieście w Polsce oraz na większości letnich festiwali reggae. Solidnie działają na lokalnej scenie, gdzie od 4 lat organizują imprezy „REAL JAMAICAN”,na które zapraszają wokalistów i soundy z Polski i zagranicy (m.in. Szwecja, USA, Jamajka) oraz organizują sound clashe. Obecnie Kudłacz pracuje z zespołem Non A Dem nad solowym albumem, Hopkins finalizuje swoją debiutancką EPkę a Guk, Ihaman i Margos jako imprezowy oddział pracują, aby nikt podczas setów Sensithief nie stał obojętnie i po imprezie wyszedł zmęczony jak po Cross Ficie połączonym z maratonem przełajowym.

Tisztelet spotyka Sensithief w Parking Bar

Kiedy: 1.11.2014, 22:00
Miejsce: Parking Bar, Nowogrodzka 27, Warszawa
Wjazd: FREE
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1497302053890264/

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top