Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Szejk Biforjuz „Demon N Killa”

Szejk Biforjuz „Demon N Killa”

Szejk Biforjuz „Demon N Killa”

„Demon N Killa” to tytuł najnowszego krążka laureata konkursu MaxfloRec – nawijacza Szejk Biforjuz. Przed Wami album „Demon N Killa” oraz pierwszy teledysk promujący ten krążek. Autorem muzyki do kawałka „Póki jeszcze tu są” jest Zdolny tworzący dla takich artystów, jak: Tau, O.S.T.R., Fu, Paluch, Zeus, Zipera i Bob One.

Na „Demon N Killa” pojawiają się bity producentów współpracujących z czołówką sceny rap/reggae w Polsce (Zdolny, DJ RazDwa), reprezentujący koreańską scenę Joonique oraz młodzi producenci tacy jak DJ Yonas oraz Macias. W jednym z utworów udziela się także raper Starszy (znany m.in. ze współpracy z Sobotą i Matheo). Odsłuch albumu jest już dostępny na oficjalnym profilu YouTube artysty.

Szejk Biforjuz zajmuje się muzyką od 2005 roku. Początkowo związany był ze sceną reggae/dancehall. Owocem tego okresu są dziesiątki koncertów zagranych na terenie całej Polski u boku takich artystów jak m.in. Bob One, Bas Tajpan, EastWest Rockers czy Grubson. W styczniu 2015 roku został jednym z laureatów konkursu dla młodych artystów Experyment Underground, organizowanym przez MaxFloRec oraz Silesia Crime.

Szejk Biforjuz na Facebooku: https://www.facebook.com/SzejkBiforjuzOficjalnie
Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/SzejkBiforjuzTV

Szejk Biforjuz - Demo N Killa back (final)

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top