Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Sticky Joe „United We Stand” Official Video

Sticky Joe „United We Stand” Official Video

Sticky Joe „United We Stand” Official Video

Przedstawiamy pierwszy teledysk brytyjskiego wokalisty Sticky Joe do singla „United We Stand”, który promuje nadchodzący, nowy album zatytułowany „Make It Run”.

Sticky Joe urodził się w Southend-on-sea pod koniec 1980 roku. Zainspirowany m.in. brytyjską grupą Ocean Colour Scene, zaczął grać na perkusji w wieku 9 lat. Mając 15 lat zaczął promować i organizować swoje pierwsze imprezy w okolicach Essex i Londynu.

Po latach rozwoju na londyńskiej scenie jako perkusista grających w takich miejscach jak The Garage, The St Moritz Club czy Brixton Jamm, w 2008 roku rozpoczyna kształcenie w kierunku produkcji i inżynierii dźwięku.

Po uzyskaniu tytułu inżyniera dźwięku w Birmingham, współpracuje z takimi artystami jak Peter Hook (Joy Division/New Order), Bill Wyman (The Rolling Stones) i Henri Padovani (The Police). Jego styl rozwija się w kierunku takich gatunków jak reggae/dnb/hip-hop.

Obecnie Sticky Joe mieszka w Birmingham i współpracuje z takimi artystami jak Juggla (Overproof Sound System), Pablo Rider (UB40), Mish Mayb (Alternative Dubstep Orchestra), Cheshire Cat (Leftfield), Lionart (Friendly Fire), Prince Jamo i Lutan Fyah.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top