Jesteś tutaj: Strona Główna » Single » Steppa Style „No Sound EP”

Steppa Style „No Sound EP”

Steppa Style „No Sound EP”

„No Sound” to tytuł nowej EP’ki rosyjskiego nawijacza Steppa Style, która ukaże się 16 lutego nakładem labelu Irish Moss Records. Na krążku znalazły się 2 remixy utworu „No Sound”, który pochodzi z wydanego w grudniu 2014 debiutanckiego albumu artysty pt. „See The World”. Za remixy odpowiedzialne są ekipy Dirty Dubsters oraz 6 Blocc. „No Sound EP” dostępna będzie za pośrednictwem dobrych platform cyfrowych. Zapraszamy do odsłuchu i wspierania artystów.

Steppa Style jest jednym z pierwszy artystów reggae/dancehall w Rosji, który zaczął robić utwory w języku angielskim i Patois. Jego styl oscyluje także w okół takich gatunków jak dubstep, czy ragga jungle.

Karierę rozpoczął w sound systemie Trudebwoiz Cartel (DJ Kingston, DMC Powet, Mindlab), który jako jeden z pierwszych organizował w Moskwie cykliczne imprezy ragga jungle oraz dancehall. Podczas imprez, które organizowali wystąpili tacy artyści jak General Levy, Demolition Man, Top Cat, Tenor Fly, Uk Apachy, czy Daddy Freddy. Przez lata występował w całej europie m.in. u boku takich artystów jak Million Styles, Top Cat, Ragga Twins, Popcaan, Jah Vinci, czy Cali P. Steppa współpracuje także z wieloma europejskimi producentami, m.in. Dreadsquad, Viktorious (Szwecja), Supersonic Sound (Niemcy), Infinite Records (Francja) czy Soulove (Włochy). 8 grudnia 2014 ukaże się jego debiutancki album zatytułowany „See The World”.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top