Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Stand High Patrol „A Matter Of Scale”

Stand High Patrol „A Matter Of Scale”

Stand High Patrol „A Matter Of Scale”

W 2012 roku, po dziesięciu latach działalności ukazał się debiutancki album Stand High Patrol zatytułowany „Midnight Walkers”, wyróżniający się wszystkim co najlepsze na współczesnej scenie dubowej – nietypowymi wokalami i wszechstronnym brzmieniem basu, określanym pojęciem dubadub. Od tamtego czasu francuski skład wydał w swoim labelu Stand High Records kilka EP’ek i singli, co zaowocowało wydanym kilka dni temu drugim albumem zatytułowanym „A Matter Of Scale”.

Głębokie, dubowe brzmienie okraszone trzaskiem i szumem vinylowej płyty oraz bogata gama wokalu Pupajim’a zabiera nas w podróż po wyszukanych rytmach wypracowanego przez lata stylu dubadub. Połączenie takich gatunków jak jazz, digital reggae, hip-hop czy progressive dub sprawia, że nowe wydawnictwo stawia twórczość Stand High Patrol w zupełnie innym świetle i odzwierciedla niezaprzeczalne skłonności załogi do eksperymentów i oczywistej chęci przełamywania barier.

Album „A Matter Of Scale” odsłuchać można w całości za pośrednictwem kanału YouTube Stand High Patrol. Krążek dostępny jest w czterech opcjach – podwójnego LP, CD, MP3, WAV. Zachęcamy do wspierania artystów!

Tempest – (3:12)
No Matter How Long It Takes – (3:26)
Geography – (3:51)
Gambling Johnny – (4:12)
Sleep On It – (3:07)
Routine – (3:19)
Overloaded Truck – (3:49)
Blue Wax – (1:55)
Ruckus – (2:57)
Warehouse – (4:10)
Style & City – (3:21)
The Bridge – (3:22)
The Tunnel – (4:31)

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top