Jesteś tutaj: Strona Główna » Newsy » Singel „Hello” Adele podbija Jamajkę

Singel „Hello” Adele podbija Jamajkę

Singel „Hello” Adele podbija Jamajkę

Singlowy super hit „Hello” brytyjskiej piosenkarki Adele, promujący trzeci studyjny album artystki zatytułowany „25”, w ciągu niespełna 3 miesięcy dorobił się ponad miliarda wyświetleń w serwisie YouTube. To także jeden z najczęściej coverowanych utworów ostatnich miesięcy. Swoje wersje, które zdobyły kilkanaście milionów odtworzeń nagrała m.in. grupa The Piano Guys, amerykański raper Wiz Khalifa, a nawet polska wokalistka Ewa Farna, która mimo możliwości wokalnych do sprawy nie podeszła zbyt poważnie.

Utwór „Hello” to także jeden z najbardziej coverowanych utworów na Karaibach. Swoje wersje nagrali już m.in. Alaine, duet Nuchie & Neisa, Destiny, Conkarah i pochodząca z Wysp Salomona 14-letnia Rosie Delmah, a także pochodzący z Ghany Knii Lante, reprezentant Wysp Dziewiczych, Khemistry, a nawet pochodzący z Zimbabwe Buffalo Souljah.

Natomiast nas ciekawi fakt, czy któryś z polskich wokalistów reggae podejmie wyzwanie i nagra swoją wersję singla „Hello”. Jedno jest pewne – wykonanie takiego coveru na pewno pomogłoby w wypromowaniu własnej osoby i dotarcie do szerszej rzeszy fanów na całym świecie.

Conkarah „Hello (Adele – Reggae Cover)”

Alaine „Hello (Adele Regge Cover)”

Knii Lante & Big Hills Band „Hello (Adele Reggae Cover)”

Nuchie & Neisa „Hello (Adele Cover)”

Destiny „Hello (Dutty Bad Mind)”

Khemistry & D.Lab „Hello (Adele Roots Reggae Cover)”

Buffalo Souljah „Hello (Adele Raggae Cover)”

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top