Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Silesian Sound System „Back to the roots” Video

Silesian Sound System „Back to the roots” Video

Silesian Sound System „Back to the roots” Video

Wytwórnia Lou Rocked Boys przedstawia teledysk do singla „Back to the roots” promujący najnowszy album Silesian Sound System zatytułowany „Czas na zmiany”. Teledysk do singla „Back to the roots” to drugi po „Dla moich ludzi” klip promujący najnowszy album ekipy z Ustronia.

Czas na zmiany to podróż. Podróż przez inspiracje poszczególnych członków zespołu. Na krążku znalazło się 14 utworów o zróżnicowanej tematyce oraz stylistyce. Można usłyszeć na niej typowy reggaeowy Silesian’a, klasyczne hip-hopowe brzmienia, a także eksperymenty o świeżym, elektronicznym charakterze. Nietuzinkowe teksty, duży zasób pozytywnej energii to tylko niektóre z wielu zalet nowego projektu Silesian Sound System. Za oprawę muzyczną odpowiada duet producencki MSA, Ritzu oraz Mechanic.

Silesian Sound System to czteroosobowa ekipa z Ustronia w składzie Ceen, Chvaściu, Fester i Woyta zainspirowana takimi nurtami jak reggae roots, dancehall i ragga muffin wraz z elementami hip-hopu. Na koncie mają ponad 400 koncertów w Polsce i poza granicami naszego kraju, a także obecność na różnych polskich i zagranicznych kompilacjach.

W listopadzie 2008 roku nakładem wytwórni SIŁA Z POKOJU VERSION RECORDS, której mózgiem jest DJ FEEL-X (Mad Crew, Kaliber 44) ukazał się debiutancki mixtape zatytułowany „Moje Miejsce”. W listopadzie 2009 roku powstał drugi, dancehallowy mixtape „Ceen & Chv Like Dancehall”. W między czasie można było usłyszeć gościnnie głos Chvaścia na kilku znaczących w kraju wydawnictwach, jak płyta Junior Stressa czy Fandango Gang. W październiku 2011 roku nakładem Lou & Rocked Boys, Chvaściu wydał swój długo oczekiwany solowy album zatytułowany „Moje Korzenie”. Debiutancki materiał zademonstrował wraz z reaktywowanym żywym składem instrumentalnym. W lutym 2013 roku z inicjatywy Ceen’a ukazuje się krążek zatytułowany „Po godzinach”, na którym występuje on w roli producenta. Do współpracy przy tym projekcie Ceen zaprosił polskich i zagranicznych wykonawców, takich jak Bas Tajpan, Mad Majk, Tallib, Sztoss, KaCeZet, Chvaściu czy Jabaman.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top