Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Selah Sue zagra w klubie B90 w Gdańsku

Selah Sue zagra w klubie B90 w Gdańsku

Selah Sue zagra w klubie B90 w Gdańsku

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Ms. Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku belgijka, jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Selah Sue.

Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka.

Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee Loo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monáe i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic.

Koncert w Gdańsku będzie częścią trasy koncertowej artystki po Polsce, która rozpocznie się 26 maja w Poznaniu, a zakończy 3 czerwca w Szczecinie.

Selah Sue w B90, Gdańsk
Bilety: 85 zł pierwsze 200 sztuk – wyprzedane // 100 zł do 15 kwietnia // 120 zł od 16 kwietnia // 130 zł w dniu koncertu
Data: 01.06.2015, 20:00
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/792765184139861/

* online na tickets.soundrive.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl i www.ebilet.pl
* EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn
* Klub SPATiF (Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 54)
* Cafe Absinthe (Gdańsk, ul. Św. Ducha 2 /Teatr Wybrzeże/)
* Stacja DeLuxe (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 22)
* Spirit Of Rock And Roll (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lendziona 17)
* Śródmieście (Gdynia, ul. Mściwoja 9)
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top