Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Roots Rockets „Marsala 2015”

Roots Rockets „Marsala 2015”

Roots Rockets „Marsala 2015”

„Marsala” to drugi studyjny album andrychowskiej formacji Roots Rockets, oraz pierwszy wydany nakładem wydawnictwa Lou&Rocked Boys. Dwa lata po bardzo dobrze przyjętym debiucie rootsowej „RRewolucji” zespół postanawia wykonać drugie uderzenie. Nagrania odbyły się w całości w studio Maq Records. Realizacją zajął się Maciej Stach, młody ambitny realizator, który współpracował już z zespołami takimi jak Cree, Maciej Wyrostek czy Piersi.

Płyta ta w pewien sposób otwiera nowy okres w Historii zespołu. Usłyszeć można w jaki sposób grupa rozwinęła się jako całość, członkowie indywidualnie, jak zmieniły się muzyczne inspiracje twórców czy jakie korzyści wniosły zmiany w składzie. Po mimo zmian zespół pozostał wierny reggaeowym korzeniom przez co mieszanka muzyki reggae z funkiem, transem czy inną stylistyką którą słyszymy w muzyce jaką pokazuje RR staje się bardziej wyrazista i dojrzalsza. Fani oczekujący muzyki bardziej rootsowej nie będą mieli problemu z odnalezieniem siebie w spokojniejszej inspirowanej klasycznym reggaeowym pulsem części krążka.

„Marsala” to 12 piosenek wyrażonych w różnych stylistykach, mówiących o tym co bliskie człowiekowi czyli miłości, smutku oraz przemyśleń. Wydawnictwo promują dwa klipy „Tylko Ty” oraz „Odejść ze słońcem”, które obejrzeć możecie na naszym portalu klikając w linki.


1. Zburzyć Mur
2. Jedna szansa
3. Tylko Ty
4. Tak to Ja
5. Droga Wstecz
6. Odejść ze słońcem
7. Między chmurami
8. Taki Już Jestem
9. Odrodzenie
10. Śnieżny Ptak
11. Czujące Istoty
12. Pomiędzy nocą a dniem

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top