Jesteś tutaj: Strona Główna » Newsy » Richie Campbell pierwszą gwiazdą Ostróda Reggae Festival 2015

Richie Campbell pierwszą gwiazdą Ostróda Reggae Festival 2015

Richie Campbell pierwszą gwiazdą Ostróda Reggae Festival 2015

Richie Campbell jest jednym z najbardziej obiecujących artystów na europejskiej scenie reggae i pierwszą gwiazdą takiego formatu z Portugalii. Współpracował m.in. z Kymani Marley’em, Gentlemanem czy Anthony B. Świat pokochał go za podnoszący na duchu przebój „That’s How We Roll”.

Richie Campbell na portugalskiej scenie muzycznej obecny jest od 2010 roku. Na wydanym w 2013 roku albumie „Focused” wśród gości pojawiają się Ikaya, Turbulence, czy Anthony B. W Portugalii płyta od razu znalazła się na listach przebojów, ale swój sukces ten młody, zakochany w Jamajce Portugalczyk zawdzięcza przede wszystkim wspaniałym występom na żywo. Jego sceniczna energia i umiejętność skupiania na sobie uwagi słuchacza zachwyciły publiczność na wielu europejskich festiwalach reggae, z ubiegłorocznym Summerjam w Niemczech na czele. Występował również na Jamajce i na Barbadosie. W 2011 roku we Wrocławiu zaśpiewał kilka utworów jako gość na trasie Anthony’ego B. W Polsce wielu fanów zna go również z udziału w przeboju „Inna Jamaica” Włochów z Mellow Mood. W ub. roku Richie wydał imponujące DVD / live album „Live Campo Pequeno”, a planowany na ten rok nowy album zapowiada już singiel „Best Friend”. Na scenie wspiera go 911 Band, z którym pierwszy raz pojawi się na koncercie w Polsce. Richie Campbell wystąpi podczas Ostróda Reggae Festival 7 sierpnia.

Jednocześnie uruchomiona została sprzedaż karnetów na tegoroczną, 15 edycję festiwalu. Wszystkie szczegóły cen i opcji (m.in. karnety VIP i rodzinne) znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy www.ostrodareggae.com . Karnet do końca marca kosztuje 140 PLN. Impreza zaplanowana jest na 6-9 sierpnia na terenie Czerwonych Koszar w Ostródzie.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top