Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Video: Richie Campbell „Best Friend”

Video: Richie Campbell „Best Friend”

Video: Richie Campbell „Best Friend”

Przedstawiamy najnowszy teledysk Richiego Campbell’a do signal „Best Friend”, za którego produkcję odpowiada Nicholas Browne z Lifeline Music. Realizacją klipu zajęli się Pedro Dias, Richie Campbell oraz Nicholas Browne.

Richie Campbell jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących Artystów na europejskiej scenie muzyki reggae, który współpracował już z kilkoma z największych nazwisk w reggae, m.in. Ky-Mani Marley czy Gentleman. Z Anthonym B odbył wspólną europejską trasę.

Na portugalskiej scenie muzycznej od 2010 roku. W roku 2013 wydał swój pierwszy pełny album, zatytułowany „Focused”. Na europejski rynek muzyczny wdarł się z przebojem zatytułowanym: “That’s How We Roll”! Videoclip do tej piosenki na kanale Youtube ma już prawie 2,5 mln odsłon! Utwór ten został także wybrany „Song Of The Year 2012” w Portugalii. Na płycie pojawiają się goście tacy jak: Ikaya, Turbulence, Anthony B oraz znani producenci: Don Corleone, Big Finga i Specialist.

W Portugalii album od razu znalazł się na listach przebojów, osiągając pierwsze miejsce na iTunes i na krajowym zestawieniu, jednocześnie został wyróżniony jako 6 najlepszy europejski album na wiodącym portalu ReggaeVille.com.

Sukces Richie Campbell’a to efekt jego wspaniałych występów na żywo. Energetyczne koncerty tego charyzmatycznego Artysty i jego zdolność do skupiania na sobie uwagi każdego słuchacza, a także piękne życiowe teksty, w połączeniu ze wspaniałą muzyką są w stanie zaczarować każdą publiczność! Wspierany przez doświadczony zespół pod nazwą 911 Band, Richie Campbell zachwycił publiczność na wielu europejskich festiwalach reggae.

W 2013 roku jego „Focused” Tour sprzedał się na wszystkich najlepszych portugalskich i europejskich scenach, klubach i festiwalach, poczynając od Meo Sudoeste (gdzie występował jako jeden z headlinerów), aż do Expofacic gdzie wystąpił przed 40,000 ekstatycznie reagującą publicznością!

Najważniejsze koncerty, na których Richie wystąpił w ostatnim czasie, to Nowa Reggae Festival w Hiszpanii, niemiecki festiwal Ruhr Summer Reggae, Furuvick Reggae Festival w Szwecji, Digicel Bob Marley Concert na Jamajce. Richie zaśpiewał nawet na Barbadosie, gdzie wystąpił na Henessy Artistry w grudniu 2014.

W 2015 roku ukaże się nowy album Richie Campbella. Pierwszym single z tej płyty będzie utwór „Best Friend”, którego premiera przewidziana jest na 23.02.2015. 

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top