Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Reggae Walentynki na Jamajce – koncert TALLIB!

Reggae Walentynki na Jamajce – koncert TALLIB!

Reggae Walentynki na Jamajce – koncert TALLIB!

Zapraszamy w piątek 15 lutego na imprezę i koncert przy gorących klimatach z Jamajki do klubu muzycznego Jamaica w Chełmnie. Podczas Reggae Walentynek na Jamajce koncert zagra wokalista/dee jay z Lublina, od 8 lat na scenie, w 2012 roku wydał swoją debiutancką płytę „Prosto z Serca”TaLLib.

Imprezę uświetni także występ młodych lokalnych lwów sceny reggae – Riddim Brothers a poprzez jamajskie style muzyki reggae, dancehall, rocksteady i ska poprowadzi Was FreedomSound z Feel Like Jumping.

Klub Jamaica mieści się w mieście zabytków i zakochanych czyli Chełmnie (40 km na północ od Torunia i 30 km na zachód od Grudziądza). Jest to idealne miejsce i idealny czas aby spędzić weekend i przyjść na Walentynkową imprezę właśnie w tym mieście.

TaLLib – Tomasz „TaLLib” Słota urodził się w 1986 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. TaLLib od 8 lat pisze utwory w stylu reggae i dancehall. oficjalna strona: http://TALLIB.TV/
Wyjątkowa barwa głosu i ciekawe teksty sprawiły, że o lubelskim wokaliście szybko zrobiło się głośno. W ciągu ostatnich kilku lat zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce.
Twórczość TaLLiba docenili internauci – utwory zamieszczone w serwisie YouTube zanotowały dotąd ponad 5 milionów wyświetleń. W sierpniu TaLLib rozpoczął współpracę z wytwórnią My-Music. Owocem tej współpracy jest wydanie pierwszego singla „Moja Lady”. Utwór zapowiada debiutancki album artysty pt. ”Prosto z Serca”. Teledysk do utworu „Moja Lady” zrealizowała agencja fametone oraz ekipa filmowa Sensi&.

Album „Prosto z Serca”
W roku 2009 w głowie TaLLiba narodził się pomysł nagrania pierwszego albumu. Postanowił stworzyć płytę, która będzie oryginalnym połączeniem jego muzycznych inspiracji. Dzięki pomocy muzyków z grupy Melodiv udało się osiągnąć postawiony cel. „Prosto z Serca” to wybuchowa mieszanka gatunków reggae, dancehall, hip-hop oraz r’n’b, którą docenią nawet najbardziej wybredni słuchacze.
Część utworów znajdujących się na albumie jest doskonale znana fanom TaLLiba z jego występów na żywo. Większość materiału na „Prosto z Serca” to jednak całkowicie nowe utwory i aranżacje. Oprócz grupy Melodiv, na płycie pojawiają się znani kompozytorzy muzyki reggae i hip-hop. Warto tutaj wspomnieć o ekipie Junior Bwoy, która w swoim dorobku ma przebój Marika „Moje Serce”. Elektroniczne oraz hip-hopowe podkłady są dziełem producentów takich jak: Grrracz, Bob One oraz SoDrumatic. Gościnnie na albumie pojawiają się: Cheeba, Grizzulah (EastWest Rockers), Starszy, Sztoss oraz Dj Feel-X.

15.02.2013 (piątek)
Chełmno, klub Jamaica ul. Grudziądzka 17
http://www.facebook.com/klub.jamaica

Zagrają:
TaLLib
FreedomSound (Feel Like Jumping)
Riddim Brothers (Majki, Strunaman, Maru Selekta)

Start 21:00
Wejście 10 pln

Reggae Walentynki na Jamajce tallib

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top