Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Reggae Night: Wersman, David D’light & Second Youth Sound

Reggae Night: Wersman, David D’light & Second Youth Sound

Reggae Night: Wersman, David D’light & Second Youth Sound

Kolejna odsłona reggae imprez w Bar Aloha. Tym razem gośćmi Second Youth Sound na wokalu będą WersMan oraz David D’light. Dodatkowo tego wieczoru będziemy świętować I Urodziny facebookowej grupy SPOŁECZNOŚĆ MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI.

Kiedy:
Gdzie: Bar Aloha, ul.Świderska 93, 03-128 Warszawa
Start: 20:00
Wjazd: FREE
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1618701445017434/
David D’light – pochodzący z Gdańska kompozytor oraz autor tekstów. Ostatnie lata spędził w Sztokholmie, gdzie m.in. rozwijał swoją muzyczną pasję, czego efektem był wydany w 2013 roku singiel „Your Style”, za którego produkcję odpowiada Don Paco. Zawsze uśmiechnięty, z pozytywnym podejściem do życia, co odzwierciedla się w jego tekstach. Po powrocie do Polski nawiązał współpracę z Krystianem „K-Jah” Walczakiem, czego efektem był numer „Righteousness”, który ukazał się na składance „Sweet Love Riddim” dołączonej do magazynu Free Colours. W międzyczasie wystartował w konkursie Discovered By Good Time Radio, gdzie zajął zaszczytne, trzecie miejsce. Na koncie ma także nagrany wspólnie z Wersmanem numer „Miłości Chwila”. Artysta regularnie pojawia się na scenie u boku Kamila Bednarka czy Mesajah, z którym wystąpił podczas kwalifikacji do konkursu „Przebojowe Duety”. Obecnie Dawid pracuje nad swoim materiałem.

WersMan – Konrad Brzeziński (wokalista, producent muzyczny) – urodzony 17.05.1990 roku w Warszawie, swoja przygodę z muzyką zaczynał w 2005 roku. W muzyce reggae zakochany od lat. Dotychczas tworzył swoje utwory i pojawiał się na wielu koncertach m.in. w 2014r. wystąpił na „Ostróda Reggae Festiwal”. Obecnie wraz ze swoim zespołem pracuje nad solową płytą. To jeden z najbardziej obiecujących młodych wykonawców w Polsce. Jego koncerty charakteryzują się niezwykłą pozytywną energią i wspólną zabawą. Muzyka reggae, którą gra jest różnorodna i przepełniona miłością, a każdy koncert jest niepowtarzalny i wart zapamiętania.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top