Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Rastafajrant „Wolność” Video

Rastafajrant „Wolność” Video

Rastafajrant „Wolność” Video

Prezentujemy kolejny, drugi już klip cieszyńskiej grupy Rastafajrant promujący singel zatytułowany „Wolność”. Utwór pochodzi z wydanej pod koniec 2015 roku debiutanckiej EP’ki „Dżob Marley”. Dotychczas wydawnictwo promował teledysk do singla „M2”.

Grupa funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od połowy 2015 roku, zwiększając systematycznie z każdym koncertem grupę swoich fanów w Polsce i nie tylko. Zespół został założony w Cieszynie przez muzyków współpracujących m.in. z De Press, Dzioło, Patrykiem Kumórem, Dawidem Kwiatkowskim, The Polish (projekt Wojtka Żółtego z grupy Akurat) czy Teatrem Śląskim w Katowicach. Doświadczenie zdobywane przez lata zaowocowało wydaną pod koniec 2015 roku debiutancką EP’ką „Dżob Marley” (dostępna na kanale YouTube).

Zespół ma na koncie prawie 100 koncertów klubowych i plenerowych, a takie numery jak „Wolność”, „M2”, „Sen wariata” czy „Tera mje to wali” jeszcze długo po występie pozostają w głowach słuchaczy, co dotychczas zaowocowało liczbą prawie 20 000 wyświetleń na YouTube. Grupa regularnie zapraszana jest również na koncerty w Republice Czeskiej. Utwory zespołu można usłyszeć na antenach wielu ogólnopolskich rozgłośni m.in. w Rock Radio czy Radio Sygnały.

RASTAFAJRANT gra energiczną mieszankę muzyki z pogranicza reggae / rocka i poezji ska-kanej, w trakcie swojej działalności stworzył swój własny i niepowtarzalny styl. Teksty zespołu charakteryzują się zabawą słowem, humorem, poezją oraz poruszają tematykę życia codziennego.

[informacje prasowe]

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top