Jesteś tutaj: Strona Główna » Newsy » „Pozory” Netki już 3 października!

„Pozory” Netki już 3 października!

„Pozory” Netki już 3 października!

Niecały miesiąc pozostał do premiery oczekiwanego, debiutanckiego albumu uznanej w polskim środowisku muzyki reggae Netki Króliczek. Płyta „Pozory” ukaże się na rynku 3 października nakładem wydawnictwa Good Crew, które należy do artystki. Netka Króliczek ma za sobą bogate doświadczenie muzyczne – współpracowała m.in. z Jamalem, Bednarkiem, Mesajah, Bon One, Ras Lutą czy Vavamuffin. Dotychczas wydała dwa mini albumy: „Miasto” z 2012 roku oraz „Sekrety Czasu” z 2013.

Nadchodząca płyta artystki jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw na scenie reggae w bieżącym roku. – Cieszę się, że udało mi się w końcu zamknąć jakiś etap swojej aktywności artystycznej w profesjonalnym albumie – mówi Netka Króliczek. – To dla mnie z jednej strony podsumowanie dotychczasowej działalności, z drugiej otworzenie zupełnie nowego rozdziału. Czuję, że jestem na to gotowa, gotowa na tę płytę. – dodaje.

Sprawdź także teledyski Netki!

Płyta „Pozory” powstawała w Red House Studio pod okiem Piotra Mędrzaka (Button Hackers, Urszula, Reni Jusis, Cree). – To moje spojrzenie na reggae i wszelkie dźwięki orbitujące wokół tego pojęcia – opisuje album Netka. – Krążek jest momentami bardzo eteryczny, akustyczny, ale również mocny, dubowo-elektroniczny. Z pewnością nie nudny – żartuje artystka.

19 września Netka planuje udostępnić singiel „Ogień”, natomiast w dniu premiery klip „Ratuj przed”.

Netka „Ratuj przed”, making of – http://youtu.be/eCSWMzV3G9I

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top