Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Pajujo „Momenty” Video

Pajujo „Momenty” Video

Pajujo „Momenty” Video

Wytwórnia Lou&Rocked Boys przedstawia teledysk do singla „Momenty”, który pochodzi z ostatniego albumu zespołu Pajujo pt. „Bieguny”.

Pajujo weszli do studia zimą 2012. Pełni energii, nadziei i wyobraźni zarejestrowali 12 autorskich kompozycji. Kilka z nich powstało dopiero w studiu, przed samym nagraniem, jako dowód tego że improwizacja i spontaniczność to kolejne imiona muzyki.

Sprawdź także: recenzja albumu Pajujo „Bieguny”


Nowa płyta Pajujo to przede wszystkim świeże, bogatsze instrumentalnie aranżacje wsparte bardziej przemyślanymi tekstami. Znajdują się na niej kawałki wolne, w stylu reggae, a także energiczne utwory w rytmach rocksteady i ska. Pikanterii dodają wyczyny realizatorskie mistrzów ze studia Mania w Koluszkach oraz As One w Warszawie.

Na nowej płycie pierwszy raz pojawia się Martyna Gąsiorek, finalistka programu „Bitwa na głosy” z zespołu Kamila Bednarka, która weszła w szeregi Pajujo w 2012 roku. Martyna wniosła do zespołu jeszcze więcej radości, a swoim głosem oczarowała członków zespołu i rzuciła światło na nową drogę, którą zespół zaczyna właśnie Martyna udzieli na nowej płycie wsparcia wokalnego dla dotychczasowego wokalisty Przemka oraz zaśpiewa. Na płycie pojawiają się również wybitni goście z zaprzyjaźnionych zespołów, znani w kręgach reggae i hip hop.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top