Jesteś tutaj: Strona Główna » Newsy » Ostróda Reggae Festival – organizatorzy wydłużają festiwal. W Walentynki rusza sprzedaż karnetów.

Ostróda Reggae Festival – organizatorzy wydłużają festiwal. W Walentynki rusza sprzedaż karnetów.

Ostróda Reggae Festival – organizatorzy wydłużają festiwal. W Walentynki rusza sprzedaż karnetów.

Organizatorzy czołowego polskiego festiwalu reggae Ostróda Reggae Festival podali do wiadomości nowy termin imprezy: 10-13 sierpnia. Festiwal odbędzie się w dotychczasowym miejscu, w ostródzkim Amfiteatrze i na terenie „Czerwonych Koszar”, już po raz 17-ty.

„Mimo tego, iż wcześniej ogłosiliśmy, że skracamy imprezę do 3 dni, postanowiliśmy powrócić do przyjętej wcześniej formuły 4 dniowej. Trudno już wyobrazić sobie festiwal bez rozpoczynającego go czwartkowego koncertu w ostródzkim Amfiteatrze. Dostawaliśmy wiele sygnałów od fanów, że to najlepsza koncepcja.” – komentuje szef festiwalu Piotr „Piter” Kolaj z Positive Music Promotion.

Dodaje: „Nasza poprzednia decyzja spowodowana była względami ekonomicznymi. Po analizie głosów fanów, doszliśmy jednak to wniosku, że lepiej trochę podnieść ceny karnetów, i zachować festiwal w swojej dotychczasowej formie. Wierzymy, że uczestnicy ORF nas nie zawiodą. Wszak to jednak nadal jeden z najtańszych renomowanych festiwali reggae w Europie”.

14.02 w Walentynki Ostróda Reggae Festival rozpoczyna sprzedaż Karnetów na tegoroczną edycję imprezy. W tym dniu w ramach „Promocji dla zakochanych” kupisz dwuosobowy Karnet na 4 dni festiwalu w cenie 280 PLN. To najtańsza możliwa opcja zakupu. Wszystkie szczegóły na stronie: http://www.ostrodareggae.com/bilety/

Wkrótce zostaną ogłoszeni pierwsi artyści ORF 2017.

Ostróda Reggae Festival
17 edycja, 10-13 sierpnia, Ostróda

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top