Jesteś tutaj: Strona Główna » Newsy » Nowe mixtape’y od Yabcoka i Zilli

Nowe mixtape’y od Yabcoka i Zilli

Nowe mixtape’y od Yabcoka i Zilli

Ostatnie dwa miesiące to owocny czas dla wszystkich dj’ów na świecie; w sieci pojawiają się liczne podsumowania roku w postaci mixtape’ów, jak choćby te od Splendid Sound, o których wspominaliśmy we wczorajszym tekście. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam nowe produkcje od Yabcoka i Zilli.

Pierwszy z nich, „Take A Ride”, za którego produkcję odpowiedzialny jest DJ Zilla, ukazał się 11 stycznia. Ponad godzinny set zawiera utwory m.in. takich artystów jak Vybz kartel, Tarrus Riley, Spice, Masicka, Popcaan czy Konshens. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich jarających się tańcem! Całość dostępna do odsłuchu na mixcloud oraz do pobrania w wersji mp3 pod tym linkiem.

Zilla – Take a ride mixtape (2015) by Zilla on Mixcloud

Drugi z nich to „Never Stop Loving” – to nowy, walentynkowy set Zamoyskiego selektora Yabcoka. Nieco ponad 40 minutowy mixtape prezentuje najlepsze miłosne utwory reggae/dancehall roku 2014. Usłyszymy m.in. takich artystów jak Christopher Martin, I-Octane, Romain Virgo, Gyptian, Busy Signal oraz Etana. Całość dostępna do pobrania pod tym linkiem.

Obie produkcje ukazały się pod patronatem medialnym portalu Riddim.pl, przy współpracy z ekipą Dancehall Polska.

Never Stop Loving – mixtape by Yabcok by Yabcok Selectah on Mixcloud

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top