Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Mini Reggae Fest 2015

Mini Reggae Fest 2015

Mini Reggae Fest 2015

Mini Reggae Fest to cykliczna impreza plenerowa o charakterze reggae/ragga/dancehall oraz hip-hop. Obecna, dziewiąta odsłona festiwalu, odbędzie się jak co roku w zadaszonym amfiteatrze w Ustroniu (woj. śląskie). Podczas nadchodzącej edycji, po raz pierwszy, usłyszeć będzie można koncerty do żywych instrumentów, takich artystów jak: Vavamuffin (Karrot Kommando), Junior Stress & Sun El Band (Karrot Kommando) oraz Cheeba (Eastwest FM, Karrot Kommando, Mad Ops), DJ Feelx (Kaliber 44, Mad Crew, Siła-Z-Pokoju Version Records) i Silesian Soundsystem (Siła-Z-Pokoju Version Records).

Oprócz koncertów plenerowych odbędzie się również After Party z udziałem gwiazd festiwalu oraz pokazami tańca dancehall. Wspaniała i gorąca atmosfera, malowniczy górski krajobraz, w całości zadaszony amfiteatr, stoiska tematyczne, to tylko niektóre z niezliczonych zalet imprezy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz poznać szczegóły Mini Reggae Fest 2015, zapraszamy na nasz fan page. Do zobaczenia w Ustroniu!

Data: 04.07.2015r. (sobota)
Wstęp: 15zł
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/356091761257144/

Amfiteatr:
17:30 – 21:30
Silesian Soundsystem
Junior Stress & Sun El Band
DJ Feel-x
Cheeba
Vavamuffin

After Party:
22:00 -> Karczma Góralska
Raspoll + Woyta + Gwiazdy festiwalu + goście specjalni
Pokazy Dancehall
Atrakcje dodatkowe

Informacje na temat Reggae’owego After Party:

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w klubie w którym odbędzie się limitowane After Party z udziałem gwiazd festiwalu, pokazem tańca dancehall i szeregiem dodatkowych atrakcji, wprowadzono bilety w cenie 10zł. Zakup biletów możliwy podczas koncertów w amfiteatrze. W celu rezerwacji biletów należy zwracać się pod adres silesian@silesian.pl Informacje na temat rezerwacji można uzyskać także pod numerem: 500 555 654 

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top