Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Mewa In Dub 3: BRATRAT, CUBEMAN, LEDU

Mewa In Dub 3: BRATRAT, CUBEMAN, LEDU

Mewa In Dub 3: BRATRAT, CUBEMAN, LEDU

Juz 21-ego marca zapraszamy Was na kolejną odsłonę Mewy in Dub, czyli imprezę poświęconą szeroko pojętej muzyce Reggae! O najwyższą jakość jamajskiego bassu zadbają: Cubeman, Bratrat oraz Ledu.

CUBEMAN – pierwszy raz publicznie położył winylową siódemkę na gramofon w 2005 r. Początkowo związany z Radio Sensi Sound i cyklicznymi imprezami w Mandragorze. Od 2006 r. wspomagał szeregi kolektywu No Duck Crew. Współtwórca cyklicznych imprez „Roots Factory”, które w ciągu kilku miesięcy zyskały sobie miano jednej z ważniejszych wydarzeń na irlandzkiej scenie sound systemowej. Po jego selekcji można spodziewać przede wszystkim energetycznych perełek spod znaku modern roots/raggamuffin,
jednak nie stroni od korzennego reggae i dubu.

http://www.myspace.com/cubemanselekta

BRATRAT – to wychowany na Kaszubach selektor i operator trójmiejskiego Pandadread Sound System, od prawie 10 lat aktywnie promujący muzykę odwołującą się do najgłębszych korzeni. Jego selekcja to przede wszystkim ciężko podane najpiękniejsze melodie jamajskiego roots reggae i bezkompromisowe brzmienia współczesnych brytyjskich produkcji dub. Więcej na:

http://pandadread.reggaenet.pl/
http://www.facebook.com/pandadread?fref=ts

LEDU – młody selektor i MC (deejay) pochodzący z Kaszub, a związany z trójmiejską sceną sound sytemową. Jego selekcja to szeroka gama muzyki reggae – od kołyszących ballad po medytacyjne steppersy. Na mikrofonie prezentuje sound systemowy chanting.

start: 21:00
wstęp: do 23.00 lista FB wstęp wolny / legitymacje studenckie – wstęp wolny,
pozostali 5 zł.

Mewa Towarzyska
Pułaskiego 15/2, 81-760 Sopot

Wydarzenie FB: http://www.facebook.com/events/555552851132347/

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top