Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Mesajah „Kiedy Ciebie Nie Ma (feat. Bubblaz)” Video

Mesajah „Kiedy Ciebie Nie Ma (feat. Bubblaz)” Video

Mesajah „Kiedy Ciebie Nie Ma (feat. Bubblaz)” Video

„Kiedy Ciebie Nie Ma” to trzeci singel promujący najnowszy krążek Mesajah zatytułowany „Powrót do korzeni”. Dotychczas wydawnictwo promowały klipy do singli „Wolne” oraz „Powiedz kim byś był”.

To najbardziej osobisty i dopracowany album w karierze wrocławskiego artysty. Mesajah jako producent wykonawczy nadzorował cały proces powstawania płyty. Razem ze swoim zespołem Riddim Bandits realizował nagrania muzyki w RecPublica Studios w Lubrzy, by potem wraz z bratem paXonem i Adrym w domowym studiu skupić się na wokalach, aranżacjach i chórkach, które nagrały niezawodne I Grades towarzyszące Mesajah na koncertach. Na końcu cały materiał powędrował do AsOne Studio na miks i mastering. Damian Syjonfam, Wlazi z zespołu Bethel, Cheeba oraz paXon i Yanaz uświetnili płytę swoimi gościnnymi zwrotkami.

Duży wpływ na kompozycje miał Bubblaz – Jamajczyk z Firehouse Crew, który już drugi rok jest w ekipie Riddim Bandits. Dzięki temu powstał spójny materiał o wyjątkowym jak na dzisiejsze czasy brzmieniu i bardzo emocjonalnej i szczerej liryce. Przemyślane i dopracowane teksty Mesajah poruszają różne tematy oscylujące wokół poszukiwania własnego „ja” w dzisiejszym pogmatwanym świecie. To na pewno najbardziej osobista płyta w dyskografii artysty.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top