Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Mark Balet – Born To Love

Mark Balet – Born To Love

Mark Balet – Born To Love

„Born To Love” to tytuł pierwszego LP Marka Balet’a, który ukaże się 17 lipca nakładem labelu Eternel Music/VP Records. Na krążku znalazło się 14 utworów stworzonych przy współpracy z gitarzystą Ricardo „Richie” Palacin i producentem, zdobywcą nagrody Grammy – Stevem Pageot, który wyprodukował wszystkie utwory poza „Running” (produkcja Thornato).

„Richie jest niezaprzeczalnie najlepszym gitarzystą jakiego kiedykolwiek spotkałem. Współpracujemy od 9 lat i to był właściwy czas, aby nagrać wspólnie cały album” – mówi Mark Balet.

Debiutancki album „Born To Love” zabiera słuchaczy w podróż życia, od narodzin aż do śmierci, odwołując się do rożnych wydarzeń z życia. Każdy utwór na krążku to inna historia z miłością w tle; jak przedstawiono to w piosence „Mother Angel”, nawiązującą do narodzin, poprzez młodą, jeszcze niedojrzałą miłość („Stardust”), przez obietnicę miłości („Wedding Day”), ojcowską miłość („Love of a Father”), kończąc na strachu i smutku, który ukazuje utwór „Fallen Soldier”. Tytułowy singel „Born To Love” jest odpowiedzią na nurtujące ludzkość pytanie… dlaczego tu jesteśmy… Mark Balet wyjaśnia: „we are – Born To Love”!

Album dostępny będzie za pośrednictwem platform cyfrowych iTunes, Amazon i Juno Download.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top