Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » MalMarti – Inspiracje EP

MalMarti – Inspiracje EP

MalMarti – Inspiracje EP

„Inspiracje EP” to tytuł nadchodzącej, debiutanckiej EP’ki reprezentanta gnieźnieńskiej sceny reggae – MalMarti’ego. Na krążku znajdzie się 11 utworów, muzycznie oscylujących w okół takich gatunków jak reggae, dancehall i raggamuffin, w którym młody artysta czuje się najlepiej.

MalMarti o swojej muzyce:
W swoich tekstach zawsze staram się opisywać świat, który mnie otacza, sprawy, które mnie dotykają pośrednio, albo bezpośrednio. To co zaobserwuje, czy to na mieście, czy gdziekolwiek, przelewam na papier a potem nagrywam. Większość tekstów z tej EP’ki to teksty z którymi mocno się utożsamiam, bo przecież każdy z nas kiedyś spotkał kogoś, kto „koloryzuje za bardzo” („Koloryzacja”), albo szukał swojej drugiej połowy a nie znalazł („Chłopaki i dziewczyny z mego miasta”).

Album „Inspiracje EP” ukaże się 12 sierpnia i będzie dostępny w limitowanej ilości. Jeśli podoba Wam się twórczość MalMarti’ego zapraszamy na jego FanPage na Facebooku oraz kanał YouTube, gdzie można będzie odsłuchać całość materiału. W dniu premiery zostanie udostępniony także link do hostingu, pod którym pobrać będzie można materiał.

Patronat nad materiałem objął portal Riddim.pl.

Pobierz album MalMarti – „Inspiracje EP”

1. Intro
2. Poczuj ft. Wabera
3. Inspiracje
4. SłowoBroń
5. Koloryzacja
6. Siła, wiara, potęga
7. R&D
8. Chłopaki i dziewczyny z mojego miasta
9. Za sobą
10.Fight fi dem
11.Jestem Stąd

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top