Jesteś tutaj: Strona Główna » Single » MadMajk „Missing you” (prod. K-JAH)

MadMajk „Missing you” (prod. K-JAH)

MadMajk „Missing you” (prod. K-JAH)

„Missing you” to najnowszy kawałek MadMajk’a w kooperacji z producentem Krystianem „K-JAH” Walczakiem. To piękny utwór o miłości, dedykowany tym wszystkim, którzy tęsknią za swoją drugą połową.

„Missing you” to także pierwszy singel promujący nadchodzącą, producencką płytę K-JAH, który jako producent jest coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Komponował muzykę m.in. dla takich artystów jak Tallib, Damian SyjonFam, Tamika, Junior Tshaka, Rastasize, Runkus i wielu innych. Współtworzący SingleDread Sound MadMajk znany jest polskiej publice z projektu Bauagan, z którym wydał dwie płyty oraz solowej działalności, czego efektem była wydawana w 2013 roku solowa płyta „Wartości system”.

Najnowszy utwór zatytułowany „Missing you” został zmiksowany przez Umberto Echo i zmasterowany przez Studio As One, jednych z najlepszych producentów reggae w Europie. Oficjalna premiera miała miejsce w piątek 27 marca na portalu Reggaeville. Po zaledwie kilku dniach utwór wzbudził już zainteresowanie wielu stacji radiowych na świecie.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top