Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » ŁysolMAN vs Pokus „Kontrast”

ŁysolMAN vs Pokus „Kontrast”

ŁysolMAN vs Pokus „Kontrast”

„Kontrast” to efekt współpracy pochodzącego z Zielonej Góry ŁysolMAN’a i pochodzącego ze Szprotawy Pokusa. Na krążku znalazło się 12 utworów utrzymanych w stylistyce reggae/hip-hop.

Pokus to młody, obdarzony charakterystyczną barwą głosu wokalista ze Szprotawy, który pierwsze kroki stawiał w muzyce hip-hop’owej organizując m.in. Rap & Reggae Night w Szprotawie. Publice reggae’owej znany głównie ze współpracy z Michajah’em, kilku solowych singli (kanał YouTube Pokusa), a także z występów w reggaeowo-dancehallowej formacji Fayah Inna Di Nation. Przez ostatnie 2 lata koncertował z Orkiestrą Wojskową z Żagania poszerzając swoje muzyczne horyzonty.

Zabawa bitbox’em oraz przypadkowe spotkanie podczas warsztatów na Woodstocku zaowocowało współpracą z ŁysolMAN’em, czego efektem jest album „Kontrast”, który możecie odsłuchać w całości poniżej. Już niedługo pojawi się wersja fizyczna, o czym na pewno Was poinformujemy. Tymczasem odsyłamy na fanpage artystów – Pokus i ŁysolMAN, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat projektu, a także będziecie na bieżąco z nowościami.

Wydawnictwo promuje teledysk do singla „Nie szukam szczęścia”, który możecie obejrzeć klikając w odnośnik.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top