Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » KoNoPiAnS „Skataklism” Video

KoNoPiAnS „Skataklism” Video

KoNoPiAnS „Skataklism” Video

„Skataklism” to kolejny po „W sosie własnym”, „Rememba!” i „Roots Online” teledysk promujący czwarty studyjny album zespołu KoNoPiAnS zatytułowany „Mental Skataklism”.

To jeden z bardziej oryginalnych i rozpoznawalnych zespołów reggae na polskiej scenie. Grają od 1996 roku. Swoją muzykę określają jako‚ Old.School.Reggae! Są jednym z pierwszych zespołów w kraju grających mixture Ska, EarlyReggae, Rocksteady, utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmieniu i inspiracji! Stylistycznie nawiązują również do początków reggae w Polsce.

KoNoPiAnS to zespół koncertowy! Słynie z energicznych, żywiołowych, przepełnionych improwizacją i dobrą zabawą Live! Na koncie mają ok 400’ koncertów w Polsce a także na Ukrainie, Słowacji i Niemczech. Zagrali obok New York Ska Jazz Ensemble, Mark Foggo Skasters, wiele niezapomnianych imprez klubowych, plenerowych oraz charytatywnych, w tym na rzecz WOŚP oraz koncert w Polskim Radio Katowice (czerwiec 2oo8r.)

Płytę „Mental Skataklism” wydajemy sami – poprzezS-Tone Studio w Sosnowcu, z którym współpracujemy. Płyta powstawała i dojrzewała praktycznie cały czas od momentu wydania poprzedniej, dobrze przyjętej „eSTiOuPi” (2o11) 11 zupełnie nowych utworów utrzymanych w naszym OldSchoolowym Stylu! Plus niespodzianki! To zwarta, dynamiczna całość, bardzo bogata muzycznie i tekstowo. To interesująca opowieść o naszej polskiej mentalności w której sami uczestniczymy. 18 lat temu rozpoczęliśmy przygodę pod nazwą KoNoPiAnS.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top