Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Kompanija Reggae Sound z debiutanckim albumem „Płomień”

Kompanija Reggae Sound z debiutanckim albumem „Płomień”

Kompanija Reggae Sound z debiutanckim albumem „Płomień”

Już 3 stycznia 2015 roku ukaże się debiutancki album pochodzącej z Ciechanowa grupy Kompanija Reggae Sound. „Płomień”, bo taki tytuł będzie nosił pierwszy krążek, to 12 utworów oscylujących w okół takich gatunków jak roots reggae, hip-hop, dancehall czy dub. Na krążku nie zabrakło też gości; w utworze „Wojownicy” pojawia się Johnny Saxo, w znanym od dłuższego czasu numerze „Together” zagości gruzińskim zespół Reggaeon, a w „Gdzie Poniesie Nas” andrychowski raper Nalef. Nagrań w większości dokonano w Gdańsku, masteringiem zajęło się znane wszystkim Studio As One. Za produkcję albumu oraz mix w całości odpowiada Mathus.

Premiera krążka odbędzie się 3 stycznia podczas imprezy Reggae Night w Fabryce Kultury ZGRZYT w Ciechanowie. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/331654526959082/

Kompanija Reggae Sound to ciechanowski skład powstały na gruzach formacji Kompanija Reggae Style. Początki formacji sięgają 2009 roku, kiedy to Kameleon (Kacper Wiśniewski) i Mathus (Michał Matusiak) nagrali kawałek „Nigdy Więcej”, który zapoczątkował ich współpracę pod szyldem Kompanija Reggae Sound. Na koncie mają współpracę m.in. z gruzińskim zespołem Reggaeon, pochodzącym z Ciechanowa raperem Quebonafide oraz Netką. Pomimo, iż zespół przedstawia się Ciechanów/Glinojeck, to faktycznie panowie są rozrzuceni po Polsce (Lublin/Gdańsk). Mimo odległości, ekipa stara się koncertować w różnych częściach Polski, a ostatnio udało im się zagrać w finale Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festiwal 2014.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top