Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » K -Jah Sound with Runkus „Run” Video

K -Jah Sound with Runkus „Run” Video

K -Jah Sound with Runkus „Run” Video

„Run” to drugi singel promujący producencką płytę K-Jah Sound zatytułowaną „Link Up”, który jako producent jest coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Komponował muzykę m.in. dla takich artystów jak TaLLib, Damian SyjonFam, Tamika, Lutan Fyah, Junior Tshaka, Rastasize i wielu innych.

Czytaj także: recenzja: K-Jah Sound „Link Up” | Miłość to potężna siła – rozmowa z Krystianem K-Jah Walczakiem

Krystian „K- Jah” Walczak – muzyk, kompozytor, producent, współodpowiedzialny między innymi za pierwszy polsko-jamajski projekt i płytę „Rastasize”. Komponował muzykę min. dla takich artystów jak Tallib, Damian Syjon Fam, Tamika, Junior Tshaka, Rastasize, Runkus i wielu innych.

Obecnie przygotowuje się do wydania płyty ze swoją muzyką przygotowaną w międzynarodowej kooperacji z różnymi muzykami. Płytę promuje singel „Missing you” nagrany przez MadMajka w kooperacji z K-Jah. Utwór został zmiksowany przez Umberto Echo i zmasterowany przez Studio As One, jednych z najlepszych producentów reggae w Europie. Oficjalna premiera miała miejsce w czwartek 26 marca na portalu Reggaeville oraz w audycji Strefa Dread na antenie Polskiego Radia Czwórka, gdzie po kilku dniach utwór wzbudził zainteresowanie wielu stacji radiowych na świecie.

Płytę K-JAH wydaje Lou Rocked Boys.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top