Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Jamaram & Acoustic Night Allstars „Heavy Heavy”

Jamaram & Acoustic Night Allstars „Heavy Heavy”

Jamaram & Acoustic Night Allstars „Heavy Heavy”

Kiedy to w maju 2012 roku zespół Jamaram dostał zaproszenie do Zimbabwe na Harare International Festival of the Arts – festiwal, gdzie artyści z całego świata prezentują swoją twórczość, a niejednokrotnie tworzą coś nowego, w śród kolorowego zgiełku afrykańskich ulic, natrafili na Acoustic Night Allstars – grupę młodych, utalentowanych wokalistów, którzy raz w miesiącu podczas nocnych występów, prezentują swoją twórczość dla niewielkiej publiczności.

W ciągu kilku godzin powstały pierwsze piosenki, a już dwa dni później Jamaram, wraz z Acoustic Night Allstars występuje dla 4 tysięcznej publiczności, na głównej scenie HIFA.

W 2013 roku na zaproszenie muzyków z Jamaram, ekipa Acoustic Night Allstars przyjeżdża do Niemiec wspomóc zespół podczas liczącej aż 20 miast trasy koncertowej. Wspólne występy okazują się hitem; publiczność szaleje i domaga się więcej – tak zrodził się pomysł na album „Heavy Heavy”, który ukaże się już 13 marca nakładem Soulfire Artists / Groove Attack. Za mix albumu odpowiada nieoceniony Umberto Echo; masteringiem zajął się Dieter Pimiskern. Wydawnictwo promuje teledysk do singla „I’m Ready”.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top