Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Jamajski Rum – Skromny Pan Myszon (6T’s Club) B-Day Party

Jamajski Rum – Skromny Pan Myszon (6T’s Club) B-Day Party

Jamajski Rum – Skromny Pan Myszon (6T’s Club) B-Day Party

17 października rozpoczynamy cykliczną imprezę w klimatach rodem z Jamajki na warszawskim Żoliborzu. Już niedługo w nowym Coco Club & Bar czyli dawnym Coco De Oro zagra cała plejada wokalistów, sound systemów, dj-i i selektorów oraz zespołów ze sceny reggae, dancehall, ska, rocksteady i dub. Może to nie Centrum ale łatwo i szybko można do Nas trafić (Metro Marymont). Wejście za free i grube promocje na barze który łączy się z dancefloorem. Nazwa musi zobowiązywać, a więc cenę Jamajskiego Rumu obniżamy tej nocy o kilka plnów.

Na pierwszy ogień zaprosiliśmy dwa odmienne stylistycznie soundy czyli 6T’s Club którzy zagrają old school reggae, ska & soul a z kolei nowsze brzmienia rodem z Karaibów czyli reggae i dancehall zaprezentuje Sensithief. Do tego swoje mini koncerty dadzą Fifo Samaritan oraz Szprancyl.

Tego wieczoru będziemy także świętować urodziny znanego i lubianego a w dodatku Skromnego Pana Myszona z 6T’s Club który wraz z Truścinem zagra specjalnego 2 godzinnego urodzinowego seta!

Jamajski Rum – Skromny Pan Myszon (6T’s Club) B-Day Party

FreedomSound
Showcase wokalny : Szprancyl & Mikoman
6T’s Club
Showcase wokalny : Fifo Samaritan
Sensithief Sound
Tune Fi Tune

COCO CLUB & BAR dawne COCOdeORO
Warszawa ul. Potocka 14

Start 21:00
Wejście FREE

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top