Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Jamajski Rum 13: koncert Root Wise

Jamajski Rum 13: koncert Root Wise

Jamajski Rum 13: koncert Root Wise

Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty).

Na 13 edycji koncert zagra zespół dla którego inspiracją jest jamajskie brzmieniem roots i dub – Root Wise z Trójmiasta i Malborka! Na imprezie zagra Sidney Selecjah (Karetka Sound) i FreedomSound (Feel Like Jumping).

06.06.2013 (czwartek)
Toruń, Carpe Diem ul. Plac Teatralny 7

http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN

Start 18:00 ogródek / 21:00 klub
Wejście FREE

Promocje na barze:
Jamajski Rum + Cola: 8 pln
Malibu Drink: 8 pln

Root Wise to jeszcze młody zespół który powstał we współpracy muzyków z Trójmiasta oraz Malborka. Zespół rozpoczął działalność latem 2011 roku. Pomysłodawcą zespołu jest perkusista Krzysztof Latawiec, który zebrał muzyków zakochanych w dubach. Inspirują się jamajskim brzmieniem roots i dub. Starają się grać jak najbliżej swoim upodobaniom czyli liveDub z duża ilością delaya i pogłosu. Większość muzyków Root Wise jest tez zagorzałymi fanami zachodnioafrykańskiej muzyki tradycyjnej i oprócz gry na perkusji czy klawiszach grają również na djembe, dunach i innych instrumentach etnicznych.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top