Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Grubson i DJ BRK , czyli GRUBY BRZUCH we Wrocławiu!

Grubson i DJ BRK , czyli GRUBY BRZUCH we Wrocławiu!

Grubson i DJ BRK , czyli GRUBY BRZUCH we Wrocławiu!

Agencja Spot Management ma zaszczyt poinformować was, że już 11 listopada w klubie Alibi we Wrocławiu, wystąpi dla was duet GRUBY BRZUCH . Występ będzie promował najnowsze wydawnictwo Grubsona i BRKi pt. “Gruby Brzuch”. Płyta, która powstała przy współpracy tych dwóch charyzmatycznych artystów, jest kolejnym sukcesem GrubSona. Tym razem łączy on siły z opolskim DJ’em, raperem i producentem – BRK, który ma już w dorobku nagrany wspólnie z Jareckim album “Mucha nie siada”. “Gruby Brzuch” to pełen pozytywnej energii, zróżnicowany muzycznie materiał, wzbogacony gościnnymi występami artystów wspierających GrubSona podczas koncertów – Jareckiego, Bu i Jotosklei.

Najnowszy album GrubSona i BRK został wydany w maju i już po pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia po premierze “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Album do tej pory znajduje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt.

Czego spodziewać się można po występie GrubSona i BRK? Tego, co od kilku lat przyciąga tłumy na koncerty: szczerych, bezkompromisowych tekstów, pozytywnej energii płynącej w stronę publiczności, poczucia humoru i muzyki na najwyższym poziomie. Koncert organizuje agencja Spot Management.

Biorąc pod uwagę to co działo się na poprzednich koncertach w Alibi można spodziewać się ogromnej energii ze sceny i tęgiej balangi pośród publiki. Przed Grubsonem rozgrzeje was Grizzlee znany wam z formacji East West Rockers a towarzyszyć mu będzie prawdziwy sceniczny zwierz Kołtun , członek wrocławskiego Splendid Sound. Dodatkowo swoje utwory zaprezentuje wrocławski skład NER MACHINA , pięcioosobowy skład który prezentuje niebanalne nawijki i grube bity.

GRUBSON & BRK jako Gruby Brzuch
Kiedy: 11 listopada 2012, godz: 20:00
Gdzie: Alibi Club, Grunwaldzka 67, Wroclaw, Poland

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/521127021248079/

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top