Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Etana „How Long” Video

Etana „How Long” Video

Etana „How Long” Video

Wytwórnia VP Records przy współpracy z FreeMind Music przedstawia teledysk do singla „How Long” promujący czwarty studyjny album Etany zatytułowany „I Rise”. Za realizację klipu odpowiada Icey Jace Film Factory.

Etana to jedna z najbardziej utalentowanych jamajskich artystek ostatnich lat. W 2005 roku została zauważona przez Richie Spice’a, który zaprosił ją do współpracy w charakterze chórzystki. Nieco później Etana nagrała swoją pierwszą autorską piosenkę pt. „Wrong Adress”, jednak to późniejszy utwór „Roots” dał jej rozgłos i kontrakt płytowy z VP Records, jedną z największych wytwórni reggae na świecie.

Jej debiutancki album „The Strong One” okazał się wielkim sukcesem i zapewnił udział w największych festiwalach zarówno na Jamajce jak i zagranicą. Wydany w 2011 roku drugi album „Free Expresions” przypieczętował pozycję artystki na scenie reggae i stał się jednym z najpopularniejszych płyt gatunku tego roku. W 2013 roku ukazał się trzeci studyjny album artystki zatytułowany „Better Tomorrow”. Etana to bez wątpienia jedna z najwybitniejszych artystek reggae, która wniosła swój charakter do tej muzyki i stała się jedną najpopularniejszych żeńskich reprezentantek tego gatunku.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top