Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » DżentelMenels z debiutanckim krążkiem „Pierwszy promil” – sprawdź promomix

DżentelMenels z debiutanckim krążkiem „Pierwszy promil” – sprawdź promomix

DżentelMenels z debiutanckim krążkiem „Pierwszy promil” – sprawdź promomix

„Pierwszy promil” to tytuł debiutanckiego krążka działającej od 6 lat, gliwickiej formacji DżentelMenels. Album ten jest swego rodzaju podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu, który przez lata wielokrotnie zmieniał charakter swojej twórczości, skład i wizerunek.

Na płycie znalazło się trzynaście utworów: wybuchowa mieszanka rapu, reggae, rocka i funky – połączenie charakterów wszystkich członków kapeli, tworzące niepowtarzalny styl. Różnorodny materiał jest jednocześnie bardzo uniwersalny, dzięki czemu trafia zarówno do młodszego, jak i starszego pokolenia, bez względu na muzyczne upodobania. Tym, co wyróżnia chłopaków na tle innych formacji – poza niepowtarzalnym stylem muzycznym – jest energia na koncertach oraz tworzenie widowiska wspólnie z publiką, która zawsze daje się porwać charyzmie i pozytywnym wibracjom płynącym ze sceny. Najlepszym dowodem na to jest wciąż powiększająca się liczba wiernych fanów, przybywających licznie na koncerty.

Płyta została nagrana i zmasterowana w studio S’tone w Sosnowcu, wydana przez sam zespół, własnym sumptem, we współpracy z Ministerstwem Śledzia i Wódki. Premierze towarzyszyć będzie koncert w Gliwicach – rodzinnym mieście zespołu. Poprzedzać on będzie trasę promującą płytę oraz oficjalną premierę teledysku, który zostanie nakręcony w czasie jej trwania. Album ukaże się pod patronatem portalu Riddim.pl.

Sprawdź także: DżentelMenels na Facebooku | kanał YouTube

Aktualnie skład zespołu tworzą:
• Mateusz Molo Molenda – wokal
• Mateusz Kosa Kosiński – wokal
• Piotr Bzyku Bąkowski – gitara elektryczna
• Piotr Smutny Gołaszewski – gitara elektryczna
• Jan Johny Fic – gitara basowa
• Darek Walec – perkusja

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top