Jesteś tutaj: Strona Główna » Albumy » Dreadsquad & Blackout Ja „World Destruction”

Dreadsquad & Blackout Ja „World Destruction”

Dreadsquad & Blackout Ja „World Destruction”

Gdy dwie osoby z różnych zakątków świata spotykają się, by jednoczyć się poprzez muzykę, dzielić się doświadczeniami i pomysłami, musi powstać coś niezwykłego. Tak było w przypadku Marka „Dreadsquad” Bogdańskiego i Blackout JA, kiedy to na słowackim festiwalu Uprising Festival panowie podjęli decyzję o współpracy. Efektem jest wydany właśnie album „World Destruction”, który ukazał się w dniu dzisiejszym nakładem labelu Superfly Studio.

Przeczytaj także: Chciałbym być jednym z najlepszych – wywiad z Markiem „Dreadsquad” Bogdańskim

Na krążku znalazło się 11 utworów utrzymanych głównie w stylistyce roots reggae, choć nie zabrakło również charakterystycznych dla Dreadsquadu brzmień digital raggamuffin, uk steppas czy rub-a-dub. Tematyka piosenek porusza m.in. problemy biedy, kontroli umysłu przez system, brutalności policji czy wszechobecnej korupcji. Mimo, iż poruszane przez artystę tematy są ciężkie, finalnie mają na celu szerzenie miłości i pokoju oraz nieść ludziom wiarę na lepsze jutro.

Wydawnictwo promuje teledysk do singla „Last Tune”, z gościnnym udziałem Kush Arora i muzyków Smerins Anti-Social Club oraz singel „A Girl Like You”, będący coverem utworu szkockiego muzyka Edwyna Collins’a.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top