Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Digital Roots Session vol.11 w klubie LOG:IN

Digital Roots Session vol.11 w klubie LOG:IN

Digital Roots Session vol.11 w klubie LOG:IN

Chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie na kolejna impreza z cyklu DIGITAL ROOTS SESSION czyli kontynuacja cyklu imprez w klimacie Dub, Roots, Reggae, Steppa, Future Dub, Digitaldub, Ragga Jungle, D&B oraz Dubstep. Będzie to pierwsza impreza po wakacyjnej festiwalowej przerwie, odbędzie się tym razem w klubie LOG:IN.

RISE UP! SOUND SYSTEM (Częstochowa) + GOŚĆ SPECJALNY:
trzech przyjaciół (Kingman, Zmora, Lotnik), których łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu dub/reggae. Na imprezach sound systemowych podróżują głównie wśród świadomych rytmów digital dubu, brytyjskich, skocznych steppersów, korzennego reggae, by wreszcie dotrzeć do elektronicznych zaświatów dubstepu. Ich funkcjonalność na imprezach sprowadza się przede wszystkim do prezentacji (selekcji) muzyki z czarnych płyt oraz CD, jednak całość okraszana i uzupełniana jest przekazem czy nawijkami Kingmana i Lotnika. Sety są powykręcane, pełne pogłosów, dźwięków syren i wszelkiego rodzaju efektów z życia wziętych – im głębszy bas, im głośniejsze i dosadniejsze dźwięki, tym bardziej owocna medytacja.
Na przestrzeni kilku ostatnich lat zagrali dziesiątki imprez klubowych w Polsce, organizowali małe sceny sound systemowe wraz z Nuff Respekt na największych polskich festiwalach reggae w Ostródzie i Płocku (2009/2010). W rodzinnej Częstochowie skupiają się na organizacji cyklicznych imprez pod szyldem ‚Biotronic’ zapraszając na swe sesje artystów głównie z Polski. Wystąpili u boku takich artystów jak: Bush Chemists (UK), Mc Soom T (UK), King Shiloh Sound System (NL), Dj Earthpipe (UK), Joint Venture Sound System, Overproof sound system (UK), Hornsman Coyote (Cro), King Lover (Jam), Ri!Codeh, Rainbow Hi Fi, Mikael, Bob One, Bush Chemists (UK), The Scientist sound (UK), Rob Smith (UK), 2Kings (UK), Digitron Sound (CRO), Radikal Guru, Cian Finn (IRE), Zebra, Jr.Stress, Rootsbwoy, Bas Tajpan, Jabbadub, Feel like jumping, Terramasa, Diana Levi, Jam Vibez, Mouse Studio, Souljah, Ribbeck, Collie Weed selecta, Dubseed, Rootzkilla, Steppa Warriors, Dub Exciters, Blackleg, Roots Revival, Gotri, Mizu, Ictus sound, One Way, dj Magnetic i inni.

GOOD VIBES FAMILIA (Kłobuck):
grupa przyjaciół którzy pomimo ucisku mamony i wymagań społeczeństwa grają muzykę, która daje im siłę i energię do czerpania z życia smacznego owocu, szerzenia dobra i pokoju na świecie. Wspaniali nawijacze i selektorzy: Wild Dread, Klimo, Szaszaman Siwy Selektor, GrubyMen, Mic (oraz wszyscy którzy pomagają nam wcześniej lub później, mniej lub więcej) od 2009 roku chcą pokazać ludziom, że najważniejsza jest pasja i miłość do tego co się uwielbia robić w życiu po to by je urozmaicić. Roots Reggae, Dub, Dubwise ale i nie tylko usłyszysz kiedy gra Good Vibes Familia, więc bujaj się z lewej na prawą i z prawej na lewą.

Ital Youth (Białystok)
prezentuje bezkompromisowy dub wzbogacony efektami własnej konstrukcji. Dub medytacja wykręcana pogłosami, steppa selekcja przerywana syrenami!
Kolekcjonuje czarne płyty gatunku roots i dub by w swoich setach przekazać korzenne wibracje połączone z głębokim basowym brzmieniem.
Od 2010 roku wraz z podlaską ekipą gra cykliczne Dub-owo Reggae-owe imprezy pod nazwą Roots Vibracja.

BASS AID SOUND SYSTEM (Wrocław):
grupa trzech wielkich przyjaciół których połączyła pasja jaką są imprezy DUB-Sound Systemowe, których zagrali do tej pory od połowy 2009 dość sporo grając w wielu Wrocławskich Klubach miedzy innymi Melin Cafe, Lullubel Cafe, Versus, Madness… A także w innych projektach w takich klubach jak Droga do Mekki oraz kilku miastach Polski na różnych Festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festiwal. Nie boimy się łączymć i mixować styli takich jak Roots Reggae, Dub, Dubwise, Future Dub, Digital Dub, UK Dub, Steppers, Ragga Jungle, Drum’n’Bass oraz Dubstep…

03.11.12 (Sobota)
Start: 21:00

Miejsce:
LOG:IN
PL.Solidarności 1/3/5
WROCŁAW

Tax: 8/12zł (W dzień imprezy)

Bilet za 8zł można dostać wpisując się na listę gości proszę pisać do któregoś z organizatorów.

Wydarzenie facebook: https://www.facebook.com/events/540644092629288/

DIGITAL ROOTS SESSION vol 11

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top