Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Damian Syjonfam „Etykiety” (feat. Pablopavo) Video

Damian Syjonfam „Etykiety” (feat. Pablopavo) Video

Damian Syjonfam „Etykiety” (feat. Pablopavo) Video

„Etykiety” to czwarty singel promujący drugi studyjny album Damiana Syjonfama zatytułowany „To co było, to będzie”, który ukazał się nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys. Gościnnie w utworze usłyszeć można jednego z najbardziej charakterystycznych wokali polskiej sceny reggae, Pablopavo. Dotychczas album promowały klipy do singli „Ekonomiczna wojna”, „Kto siłę ma” oraz „Opowieści”, które obejrzeć można na naszym portalu klikając w tytuł utworu.

Czytaj: „Rób to najlepiej, rób po swojemu” – Damian SyjonFam o nowej płycie i nie tylko | Sprawdź także: recenzja albumu „To co było, to będzie”

Damian o płycie mówi tak: „Świat bardzo szybko zbliża się do granicy, po której przekroczeniu, ludzie ze swoją radością, smutkiem, złością i wszystkimi uczuciami, które nadają życiu sens – nie będą już nic znaczyć. Dlatego wrócimy do miejsca w którym wszystko się zaczęło, zbudujemy wszystko na nowo. Tak naprawdę ten proces już się rozpoczął. Jaki to będzie świat, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Muzyka ma dawać ludziom przyjemność, ukojenie, zabierać ich do miejsc za którymi tęsknią ich serca. Takie jest przesłanie tej płyty. Posłuchaj może okaże się że i Ty na niej jesteś.”

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top