Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Biotronic vol.14 : Panda Dub & Rise up! sound system

Biotronic vol.14 : Panda Dub & Rise up! sound system

Biotronic vol.14 : Panda Dub & Rise up! sound system

Tym razem w ramach Biotronic vol.14 oraz nowego projektu Urzędu Miasta Częstochowy „Aleje, tu się dzieje” zawita do nas gość z Francji!

Panda Dub wcale nie lubi bambusa, nie jest też zagrożony wyginięciem! Panda Dub zawita do Częstochowy na Plac Biegańskiego by uwolnić Wasze ciała i dusze od negatywnej energii! Przygotujcie się na elektryzujące dźwięki eksperymentalnego, francuskiego dubu! Wszystko pod gołym, oczywiście bezchmurnym niebem, w miejskim stylu, na systemie dźwiękowym Rise up!

PANDA DUB /Lyon, Francja/
Pochodzący z francuskiego Lyonu Panda Dub jest producentem szeroko pojętej muzyki dub. Pod wpływem twórczości brytyjskiej sceny sound systemowej (Iration Steppas, Alpha & Omega), oraz pionierów francuskiego dubu (High Tone, Kaly live dub) postanowił zrobić to po swojemu.

Muzyka Panda Dub potwierdza pomysłowość i niespodzianki zawarte we francuskiej scenie dub. To wypadkowa etnicznych melodii i sampli oraz mocnych uderzeń elektro-stepperowych, gdzie bazą jest oczywiście puls, rytm i bas.

Panda Dub do tej pory wydał 7 albumów, zaś jego pojedyncze utwory można znaleźć także na 3 kompilacjach (Highbory, Dub Wars, Step4I pt5).
W tym miejscu warto nadmienić, że Panda Dub wydaje swoje produkcje na netlabelu Original Dub Gathering (Odgprod) dlatego też możecie posłuchać i pobrać jego muzykę zupełnie za free w doskonałej jakości! Wystarczy odwiedzić stronę odgprod.com. Warto zaznajomić się również z całym dorobkiem Odgprod, gdyż skupia on wielu innych ciekawych producentów tworzących muzykę dub i nie tylko.

http://odgprod.com/artist/panda-dub/

RISE UP! SOUND SYSTEM
Rise up! sound system to trzech przyjaciół (Kingman, Zmora, Lotnik), których łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu reggae/dub. Od roku 2008 krok po kroku rozbudowują swoje nagłośnienie. W 2011 zbudowali własnoręcznie dwa pierwsze scoopy, które dołączyły do wcześniejszego nagłośnienia…

Na sesjach sound systemowych podróżują głównie wśród świadomych dźwięków digital dub, skocznych steppersów a także korzennego reggae, lecz często bywa, że ich występy łączą wszystkie gatunki, ocierając się nawet o dubstep. Ich funkcjonalność na imprezach sprowadza się przede wszystkim do prezentacji (selekcji) muzyki z czarnych płyt i CD, a całość okraszana i uzupełniana jest przekazem i nawijkami Kingmana i Lotnika. Sety są powykręcane, pełne pogłosów, dźwięków syren i wszelkiego rodzaju efektów z życia wziętych – im głębszy bas, im głośniejsze i dosadniejsze dźwięki, tym bardziej owocna medytacja.

18.05.2013
START: 17:00
KONIEC: 22:00
Plac Biegańskiego
Wstęp free

FB: http://www.facebook.com/events/457889784286030/

Biotronic vol.14 : Panda Dub na Placu Biegańskiego!

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top