Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Bezjahzgh „Świat razu pewnego” Video

Bezjahzgh „Świat razu pewnego” Video

Bezjahzgh „Świat razu pewnego” Video

„Świat razu pewnego” to pierwszy singel zapowiadający nadchodzący album Bezjahzgh zatytułowany „Przeczas”, który ukaże się już 10 listopada nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys.

Album „Przeczas” to druga płyta w dorobku Trzciamajkowej Orkiestry BEZJAHZGH. Płyta nagrana została w Studio Q Toma Horna. Masteringiem zajęło się Studio As One. Od wydania pierwszej płyty „Nie na chacie” minęło 6 lat. W tym czasie zmieniał się skład zespołu, co miało również wpływ na zawartość materiału znajdującego się na płycie. Ostatecznie powstała płyta, która jest wizytówką tego okresu. Nagrano ją w jedenastoosobowym składzie z rozbudowaną sekcją dętą, z wykorzystaniem sporej ilości syntetycznych dźwięków osadzonych na głębokim basie, gitarach i perkusji. Dopełnieniem jest lira korbowa, sample oraz skrecze. Nie jest to typowa płyta reggae, z muzyką którą kojarzony jest zespół. Zatem z jaką muzyką jest? O tym musicie przekonać się sami. Premiera płyty w listopadzie 2016 roku.

Zespół BezJahzgh powstał w marcu 2006 roku. Połączyła nas miłość do muzyki i spełnienie podczas grania koncertów. Graliśmy m.in.: Ostróda Reggae Festiwal, Afryka Reggae Festiwal (Toruń), Przystanek Woodstock (Kostrzyn), Karuzela Cooltury (Świnoujście), Festiwal Reggaenwalde (Darłowo), Upgrade festiwal (Magdeburg), oraz mniejsze koncerty w Waszych miastach. W 2008 roku powstało demo „Agro rap” (Studio Q), w 2010 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys nasza pierwsza płyta „NIE NA CHACIE” (Studio Q), oraz singiel „Trzciamajka„ na którym oprócz tytułowego oryginału można usłyszeć utwór w dwóch innych odsłonach (wykonanych przez Toma Horna). Przez zespół przewinęli się różni muzycy, którzy zostawili swoje ślady na nagraniach i w naszych sercach. Mimo licznych komplikacji jakie stawiał przed nami los, zawsze dawaliśmy radę się podnieść i działać dalej. Naszym marzeniem jest, żeby było tak dalej. Nie jesteśmy w stanie tego zrobić bez Was!

Tekst: informacje prasowe

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top