Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Bezjahzgh „Głośniej od bomb” Video

Bezjahzgh „Głośniej od bomb” Video

Bezjahzgh „Głośniej od bomb” Video

„Świat razu pewnego” to drugi singel promujący wydany jesienią 2016 nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys album Bezjahzgh zatytułowany „Przeczas”.

Album „Przeczas” to druga płyta w dorobku Trzciamajkowej Orkiestry BEZJAHZGH. Płyta nagrana została w Studio Q Toma Horna. Masteringiem zajęło się Studio As One. Od wydania pierwszej płyty „Nie na chacie” minęło 6 lat. W tym czasie zmieniał się skład zespołu, co miało również wpływ na zawartość materiału znajdującego się na płycie. Ostatecznie powstała płyta, która jest wizytówką tego okresu. Nagrano ją w jedenastoosobowym składzie z rozbudowaną sekcją dętą, z wykorzystaniem sporej ilości syntetycznych dźwięków osadzonych na głębokim basie, gitarach i perkusji. Dopełnieniem jest lira korbowa, sample oraz skrecze. Nie jest to typowa płyta reggae, z muzyką którą kojarzony jest zespół. Zatem z jaką muzyką jest? O tym musicie przekonać się sami. Premiera płyty w listopadzie 2016 roku.

Zespół BezJahzgh powstał w marcu 2006 roku. Połączyła nas miłość do muzyki i spełnienie podczas grania koncertów. Graliśmy m.in.: Ostróda Reggae Festiwal, Afryka Reggae Festiwal (Toruń), Przystanek Woodstock (Kostrzyn), Karuzela Cooltury (Świnoujście), Festiwal Reggaenwalde (Darłowo), Upgrade festiwal (Magdeburg), oraz mniejsze koncerty w Waszych miastach. W 2008 roku powstało demo „Agro rap” (Studio Q), w 2010 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys nasza pierwsza płyta „NIE NA CHACIE” (Studio Q), oraz singiel „Trzciamajka„ na którym oprócz tytułowego oryginału można usłyszeć utwór w dwóch innych odsłonach (wykonanych przez Toma Horna). Przez zespół przewinęli się różni muzycy, którzy zostawili swoje ślady na nagraniach i w naszych sercach. Mimo licznych komplikacji jakie stawiał przed nami los, zawsze dawaliśmy radę się podnieść i działać dalej. Naszym marzeniem jest, żeby było tak dalej. Nie jesteśmy w stanie tego zrobić bez Was!

Tekst: informacje prasowe

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top