Jesteś tutaj: Strona Główna » Teledyski » Beniamin Sobaniec i Roots Rockets „Sen O Warszawie” Video

Beniamin Sobaniec i Roots Rockets „Sen O Warszawie” Video

Beniamin Sobaniec i Roots Rockets „Sen O Warszawie” Video

Równo pół wieku po wydaniu przez Czesława Niemena ponadczasowego utworu „Sen o Warszawie” formacja Roots Rockets postanowiła uczcić ten jubileusz prezentując odświeżoną wersje hitu. W parze z nową, odważną aranżacją idzie oddający jej charakter teledysk nakręcony w Warszawie.

Roots Rockets jest młodym zespołem reprezentującym polską scenę reggae, na której dzięki dwóm świetnie przyjętym albumom oraz występie w finale programu Must Be The Music mocno zaznaczył swoją obecność.

Formacja założona została w 2010 roku w Andrychowie z inicjatywy Beniamina Sobańca. Na koncie ma dwie płyty: debiutancką RREWOLUCJE wydaną w 2013 nakładem wytwórni „Zima Records”, za którą zespół otrzymał miano debiutu Roots’owego roku przez reggaeowe czasopismo Free Colours oraz krążek „MARSALA 2.0.1.5”, który ukazał się w kwietniu 2015 roku nakładem wytwórni Lou&Rocked Boys. W 2015 zespół został FINALISTĄ 9 edycji MUST BE THE MUSIC, zespół zagrał ponad 300 koncertów w Polsce oraz za granicą w tym na największych polskich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival, Reggae Nad Wartą, Reggae Na Piaskach, czy Winter Reggae w Gliwicach. Ponad to ma na koncie masę koncertów klubowych między innymi wspierając koncerty Kamila Bednarka. Frontman zespołu, Beniamin współpracuję także z DJ Feel-X’em (Kaliber 44) czego jednym z owoców jest piosenka „Każda chwila”, która została utworem promującym Audiobook książki „Reggae Rastafari” Sławomira Gołaszewskiego. Grupa obecnie koncertując po Polsce cieszy się coraz większą popularnością.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top