Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Baltic Bash Vol. 13 – Yabcok B-Day Bash, Olaf Bressa & Zilla

Baltic Bash Vol. 13 – Yabcok B-Day Bash, Olaf Bressa & Zilla

Baltic Bash Vol. 13 – Yabcok B-Day Bash, Olaf Bressa & Zilla

Serdecznie zapraszamy na urodzinowy bashment Yabcoka, który odbędzie się 28 lutego w Pubie Red Light w Gdańsku. Tym razem na scnie u boku solenizanta i Dj Zilla wystąpi młody wokalista z Kalisza – Olaf Bressa.

Data: 28.02.2015, 22:00
Gdzie: Pub Red Light, Piwna 28/31, Gdańsk
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/855286204532477/
Olaf Bressa – pochodzący z Kalisza młody wokalista, producent, gitarzysta. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 5 lat. Jako 13-latek wystąpił w IV edycji programu „Mam Talent”. Na swoim koncie ma liczne koncerty na terenie całego kraju, u boku takich artystów jak Kacezet, Rastamaniek, Mesajah, Madmajk czy Junior Stres. Pierwsze kroki na scenie stawiał dzięki Kacezetowi i Markowi Bogdańskiemu, od którego dostał pierwszą paczkę riddimów.

DJ ZILLA (Bełchatów/LDZ)
Selektor, prezentujący wybuchową mieszankę muzyki karaibskiej takiej jak dancehall czy soca. Pierwszą imprezę zagrał w 2009 roku wraz z ekipą Posłuchaj Człowieku Sound, z którą to tym evencie zaczął współpracować i grywać po Polsce na wielu imprezach. Obecnie DJ Zilla gra i bawi selekcją sam lub też z zaprzyjaźnionymi selektorami w przeróżnych klubach w całej Polsce. Dodatkowo jest autorem mixtapów „Up to di time” czyli podsumowań reggae/dancehall z każdego miesiąca. Dotychczas grał na wspólnej scenie z takimi osobami jak:Champion Squad(USA), Kalibandulu(ITA) Dr Ring Ding(GER),Ihaman, Sensithief, Pondieast, KCZ, MMF(Dreadsquad), Ras Luta,, Jr Stress, Tallib, Sztoss, Rasbass, Pandadread, NDK, czy Jam Vibez.

Yabcok Selectah /Pondieast Sound/
Zamoyski Selektor, promujący nurt muzyczny płynący z serca Karaibów, czyli Jamajki. Sam już nie pamięta, kiedy muzyka jamajska zamieszkała w jego serduchu, jak na razie nie planuję przeprowadzek. Graniem Sound Systemowym zajął się pod koniec 2008 r. od tamtej pory prowadzi selekcję muzyczną, od Roots, Kultury i Korzeni przez Classic Reggae, brzmienie Raggamuffin’owe aż po Dancehall, skoczną Soce & Jungle. Również jest miłośnikiem muzyki rozrywkowej jak Funky, muzyka lat ’70 & ’80 co czasem można napotkać przy końcowych setach. Organizator Zamojskich Dancehall’owych Imprez Bassment’owych i Koncertów Polskiej Sceny Sound System & Muzyki Reggae.

Grał i współpracował m. im.: Champion Squad (USA/Miami), Kalibandulu (IT/Milan), Blackout JA (UK/ Jamaica), Urtica Sound (Spain), Dreadsquad, Dancehall Masak-Rah, Zjednoczenie Sound, Jasna Liryka, Sensithief Sound Love Sen-C, Music,Mc TaLLib & Sztoss, Tisztelet Sound, oraz z wieloma innymi artystami tej sceny.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top