Jesteś tutaj: Strona Główna » Wydarzenia » Baltic Bash vol. 10: Zilla & Yabcok

Baltic Bash vol. 10: Zilla & Yabcok

Baltic Bash vol. 10: Zilla & Yabcok

Niesłychane jak ten czas szybko leci, to już DZIESIĄTA odsłona najbardziej niekontrolowanej imprezy w 3mieście nadchodzi! Zatrzęsiemy Gdańskim Starym Miastem, rozpętamy burze na Trójmiejskim niebie i wywołamy sztormy na Bałtyku. Wszystko to za sprawą energii z serca Karaibów. Muzyka i Taniec prosto z Jamajki. Pragnienie ugasi wam ekipa z Red Light’a będzie to uczta nie tylko dla podniebienia, ale i dla oka miłe panie ;)

Całe zamieszanie tworzyć będą już dobrze wam znani:

Yabcok aka Duboff Selectah /Pondieast Sound/

Zamoyski Selektor, promujący nurt muzyczny płynący z serca Karaibów, czyli Jamajki. Sam już nie pamięta, kiedy muzyka jamajska zamieszkała w jego serduchu, jak na razie nie planuję przeprowadzek. Graniem Sound Systemowym zajął się pod koniec 2008 r. od tamtej pory prowadzi selekcję muzyczną, od Roots, Kultury i Korzeni przez Classic Reggae, brzmienie Raggamuffin’owe aż po Dancehall, skoczną Soce & Jungle. Również jest miłośnikiem muzyki rozrywkowej jak Funky, muzyka lat ’70 & ’80 co czasem można napotkać przy końcowych setach. Organizator Zamojskich Dancehall’owych Imprez Bassment,owych i Koncertów Polskiej Sceny Sound System & Muzyki Reggea.

Grał i współpracował m. im.: Champion Squad (USA/Miami), Kalibandulu (IT/Milan), Blackout JA (UK/ Jamaica), Urtica Sound (Spain), Dreadsquad, Dancehall Masak-Rah, Zjednoczenie Sound, Jasna Liryka, Sensithief Sound Love Sen-C, Music,Mc TaLLib & Sztoss, Tisztelet Sound, oraz z wieloma innymi artystami tej sceny.

Baltic Bash vol. 10: Zilla & Yabcok

Kiedy: 18.10.2014
Gdzie: Pub Red Light, Piwna 28/31, Gdańsk
Wjazd: Free
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/173069766196752/

DJ ZILLA (Bełchatów/LDZ)

Selektor, prezentujący wybuchową mieszankę muzyki karaibskiej takiej jak dancehall czy soca. Pierwszą imprezę zagrał w 2009 roku wraz z ekipą Posłuchaj Człowieku Sound , z którą to tym evencie zaczął współpracować i grywać po Polsce na wielu imprezach. Obecnie DJ Zilla gra i bawi selekcją sam lub też z zaprzyjaźnionymi selektorami w przeróżnych klubach w całej Polsce.
Dodatkowo jest autorem mixtapów „Up to di time” czyli podsumowań reggae/dancehall z każdego miesiąca.

Dotychczas grał na wspólnej scenie z takimi osobami jak:Champion Squad(USA), Kalibandulu(ITA) Dr Ring Ding(GER),Ihaman, Sensithief, Pondieast, KCZ, MMF(Dreadsquad), Ras Luta,, Jr Stress, Tallib, Sztoss, Rasbass, Pandadread, NDK, czy Jam Vibez.

Komentarze

© 2012-2017 Riddim.pl - Reggae Music News

Scroll to top